2733
2734
عنوان

راهنمایی لازمم یه لحظه میاین☹

140 بازدید | 24 پست

ماه دیگه تولد دوس پسرمه میخام براش دستبند چرم بگیرم با اسم خودش ولی قیمت ک کردم اگه پلاک اسمش طلا باشه خیلی پولش زیادتر از چیزی ک دارم میشه☹

به نظرتون اگه نقره باشه زشته؟؟؟

اصلا دستبند به عنوان کادو چیز خوبیه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ساعت خوب بگیر  

تازه دستبندم خواستی بگیری چه نقره چه طلا به اسم خودت بگیر اون بپوشه😆😄😄😄ببینم میزاره رو دستش ؟؟؟؟ 

کمی آهسته تر دنیا💫🌏                                                         به شلاق🎭تو در بندم................                                            دگر هرگز🛑به روی تو،دمی حتی نمیخندم🤐                              به حدم میزنی🥺اما.....به جرمی که نمیدانم🤷‍♀️                          به حکم✊تلخ تقدیرت🤢گرفتار شب تارم🌃.......                       ........
2731

ساعت هم خوبه

سلام😍حدیث هستم🙈🤪 خانوم کوچولوی آقا مسعود🤕🤪 یه دختر شیطون آبان ماهی😬 که از بس حرف میزنه مخ عاقاشو میخوره😅یه دخی درس خون🤓 ولی عاشق آشپزی،کیک پزی و شیرینی پزی😍💪 عاشق خرید کردن و دور زدن توی پاساژ😎✋

براش ازاین ساعت های هوشمند بگیر خیلی قشنگه 

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 

والا بستگی به شخصیت خودش داره 

یسریا اصلا اهل این چیزا نیستن انا اگه میدونی دستبند دوس داره بگیر

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن
2738

ماشالله دستبند طلا برای دوست پسر مردم برای شوهرشون  اونقدر خرج نمیکنن مردم شانس دارن معلوم نمیشه بهش برسی یا نه دستبند طلا آفرین بهت دمت  گرم خدایی برای دوست پسر یه شلوار یا تی شرت کافیه

گر خواهی جهان در کف اقبال تو باشد خواهان کسی باش که خواهان تو باشد

اگه اهل اکسسوریه براش بگیر اگه نیست یه وسیله ای بگیر که نیاز داره 

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی

ببین قیمتش با نقره چقدر میشه، اگر بودجت بیشتره، یچیز دیگه بگیری بهتره. 

دنیا نیارزد آنکه پریشان کنی دلی/ زینهار بد مکن که نکردست عاقلی❤ من ادعا میکنم آدم منعطفی هستم، در همین راستا نظرات پیشنهادات و انتقادات محترمانه و سازنده رو محترمانه میپذیرم🌹

خرج کردن برای شوهر حیف کردن پوله چه برسه به دوست پسر پشت سرت مسخرت میکنه که دختره داره برام خودکشی میکنه  و....  اصلا همسرم که تعریف میکنه سر کار چقد بیخود, سربه سر خانما میذارن حالم بد میشه بیاین برای خودمون ارزش قائل باشیم

خدایا مارو به خاطر ندانم کاریهامون ببخش
2706