2733
2734

من یکبار یاد ندارم شوهرم بیاد منت کشی همیششششششششششششششه من رفتم خیلی قُد خیلیییببییببببببییی اصلا اهل منت کشی نیست حتی اگر صدرصد مقصر باشه..نمیدونم چیکار کنم سریع جای خابشو جدا میکنه و میذه تو خودش تا مدتهایییییی مدیدی

دندونعقل سابقم.اصلا نمیدونم چرا ترکیدم🙁    مردانه صفت گرد جهان گردیدم /نامردم اگر مرد درعالم دیدم.یکرنگ ترازتخم ندیدم چیزی/ ان هم ک شکستم دورنگش دیدم😍😍##        🤗           من عاشقم عاشق😍😍عاشق پسری که تاچشماشو باز کرد چشمای منو دید.من دیوانه واردوستت دارم عشقم..از خدا میخام تو  همیشه سلامت باشی...براسلامتی عزیزای خودتون و من دوست داشتی صلوات بفرستید😘😘😘😘😘😘😘😘😘پرچم نی نی سایتیا بالاسسسسسس خیلیییییی بالااااااا               کاش میشد ساعت و زمان و به عقب برگردوند.........اما زندگی سوار من پیاده🤎          تازمانی که زنده م یه کوهم پشت فرزندانم🤍💛👍👍          تازمانی که زنده م یه تهدیدم 👍💛💛براکسی که میخاد حقمو پایمال کنه.

ندارم ک

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما قهرم‌میکنیم باهم حرف میزنیم.ولی عادی.مثلا سلام صب بخیر و اینا.بعد چن ساعتم جفتمون بحالت قبل برمیگردیم.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2728

توی خونه ما چون مغرور منم ابشون میاد منت کشی

البته ما قهرامون خیلی طول نمیکشه در حد یکی دو ساعته

اونم در حد قیافه گرفتن از طرف منه

ما هر چی بشه با هم حرف میزنیم حل میکنیم

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊

اولا من میرفتم خیلی وقته دیگه نمیرم دیگه میدونه یاباید بیاد منت کشی یا از من آبی گرم نمیشه اکثرا هم مقصر اونه دیگه مهم نیس قهرباشم یااآشتی

خدایا مارو به خاطر ندانم کاریهامون ببخش
2738
ابشون مياد منت كشي!!!    

بله تعجب داره؟

البته در ادامه توضیح داد منت کشی انچنانی نیست ولی ایشون پیش قدم میشه واسه رفع کدورت

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊