2726

تیکه تیکه میکنم تو پیاز و ابلیمو میخوابونم بعضی وقتا زعفرونم میزنم،بعد یکی دوساعت تو دوسه قاشق ارد یکم گلپر و نمک و زردچوبه فلفل قرمز میزنم قاطی میکنم ماهیارو توش میغلتونم تو روغن داغ خوب سرخ میکنم بعد ماهیرو با چنگال سوراخ صوراخ میکنم که ابکی نباشه داخلش 

امگشت برنج با حشو: شبیه سبزی پلو  همراه با پیاز داغ فراوووون و ماهی ریز ریز شده یا تن ماهی&nb ...

اهااان ما بهش میگیم لخلاخ همون ماهی پلو من زیاد دوس ندارم درست نمیکنیم البته به حشو تمر میزنیم برای پلویی تمر لازم نیست 

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شکم پر که با مواد مخصوص شکم پر شمالی

سرخ هم اول تو شیر میخوابونم که تازه بشه حدود 20 مین.بعد پیاز و سیر رنده و زعفران و یه کم زردچوبه. ررغن زیتون و ابلیمو.نمک.فلفل سیاه و قرمز.یه کم دارچین مزه دار میکنم.حدود نیم ساعت.بعد تو پودرسوخاری میزنم و سرخ میکنم.مواد مزه دار هم اخرش بهش اصافه میکنم.بعدم سرو و نوش جان

من همین یه دونه ام!
کلا ماهی با چیزای ترش بهتر میشه بخوابونش تو سرکه و آبلیمو نمک تا بوی زخمش بره من خودم زردچوبه دوست ن ...

رب انار رو تاحالا نزدم باید امتحانش کنم ولی سماق دوست ندارم 

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 
2728
اهااان ما بهش میگیم لخلاخ همون ماهی پلو من زیاد دوس ندارم درست نمیکنیم😁 پلو میگو درست میکنیم اینجور ...

بوشهری هستی؟

امگشت عرب های جنوب بیشتر میپزن 

😍😍

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم

تو آبلیمو یا آب نارنج نمک فلفل میخوابونیم. بعد سرخ میکنیم. آخرشم آب نارنج و میریزیم روش درشو میذاریم دو دقیقه که بره تو خوردش. دهنم آب افتاد. سفی قزل کفالو اینجوری میدرستیم. 

بوشهری هستی؟ امگشت عرب های جنوب بیشتر میپزن  😍😍

اره من بوشهریم عرب نیستیم شاید همونه ولی یه اسم دیگه

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
یه سوال بپرسم 

باش

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

من قزل میخرم همیشه

باتخم مرغ ابلیمو پیاز سیر زعفرون ادویه ماهی نمک وفلفل مزه دار میکنم چند ساعت

بعد میزنم توآرد سوخاری سرخ میکنم😋

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
اره من بوشهریم عرب نیستیم شاید همونه ولی یه اسم دیگه

منم عرب نیستم ، از لخلاخ که گفتی حدس زدم بوشهری باشی 

حال دلم خوب شد یه دختر جنوبی پیدا کردم اینجا 😍😍

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم
رب انار رو تاحالا نزدم باید امتحانش کنم ولی سماق دوست ندارم 

چرا سماق دوست نداری اگر باکیفیت باشه سماقت بزنی به ماهی سرخش کنی عالی میشه  رب انار ترش هم خیلی خوشمزه اس باماهی نوش جونت حتما امتحان کن

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 

والا ما ساده دوست داریم فقط

من یه ساعت اینطورا میزارم توو آب و سرکه بمونه

بعد خشکش میکنم نمک میزنم 

روغن و داغ میکنم توش یه حبه سیر میندازم ماهی و سرخ میکنم 

همین 😁

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن
چرا سماق دوست نداری اگر باکیفیت باشه سماقت بزنی به ماهی سرخش کنی عالی میشه  رب انار ترش هم خیلی ...

سماق میبینم گوشتم می ریزه 

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 
2706