2737
2734

معدم درد داره لطفا راهکاری دارین بگین چند روزه مریضم هیچی نخوردم معدمم از اینور...

فقط از توتسرم برا اینکه انجماد گوشتو..باز شه استفاده کردم بیشتر نمیدونم چطور تو توستر بپرمش

بافکر کردن به هرالاغی ذهن خودرا باغ وحش نکنیم....! ،برا خوب شدن مریضیم یه صلوات برام میفرستین ممنونم منم دوس دارم بخندم   ...

گوشت گاو خوب نمیشه

میشه برای شادی روح مامان جون ،پدر بزرگ،خالم ،دختر خالم و مامان بزرگم با دلهایه مهربونتون ۵ تا صلوات بفرستین 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹اگه فرستادین لایک کنین یا بهم بگین😘🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گوشت گاو خوب نمیشه

گوسالس چی کنمش یعنی نپزمش سفت شه عب نداره فقط معدم اذیت نکنه

بافکر کردن به هرالاغی ذهن خودرا باغ وحش نکنیم....! ،برا خوب شدن مریضیم یه صلوات برام میفرستین ممنونم منم دوس دارم بخندم   ...
2731
گوشت گوساله که برا معده درد خوب نیست سنگینه بعد هم گوشت گوساله کباب شه خیلی سفت میشه. باید اب پز ب ...

میتونم با روغن خ کم سرخش کنم قبلا ی بار کردم قابل خوردن بود فقط ضرر نداره برا معده ؟ 

2738
سنگینه دیر هضم هست الان که گعده درد داری باید چیزای سبک بخوری زود هضم بشه  سوپ بخور. سوپ ماهی ...

گذاشتم یخش باز شد چیکار کنم ؟ 

سنگینه دیر هضم هست الان که گعده درد داری باید چیزای سبک بخوری زود هضم بشه  سوپ بخور. سوپ ماهی ...

سوپ گفتم برا بپذه خواهرم این یخش باز شد چیکارش کنم

گوسالس چی کنمش یعنی نپزمش سفت شه عب نداره فقط معدم اذیت نکنه

کلا گوساله اذیت میکنه طبعش هم خیلی سرده

میشه برای شادی روح مامان جون ،پدر بزرگ،خالم ،دختر خالم و مامان بزرگم با دلهایه مهربونتون ۵ تا صلوات بفرستین 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹اگه فرستادین لایک کنین یا بهم بگین😘🌹

گوشت گوساله رو نازک برش بزن و بعد با بیفتکوپ خوب بزنش تا گوشتش نرم بشه اون موقع بهش کمی روغن خیلی کم بعد نمک و فلفل بزن بزارش تو توری رو اجاق یا زغال کبابش کن

یا میتونی تو تابع رژیمی کمی اب بریزی بعد گوشتتو بزاری توش تا خوب با اون اب یه نیم ساعتی بپزه و بعد روغن بریز سرخش کن ما عاشقشیم استیک گوساله واقعا خوشمزست 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2706