2410
2553
عنوان

بالاخره نفهمیدم سزارین بهتره یا طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 1409 بازدید | 52 پست

عمل زیبایی چرا؟ 😁

من که میگم هیچکدوم خوب نی🥴🤦‍♀️

من طبیعی زایمان کردم با اینکه زایمانم عالی بود از بس ترسیدم کلا به فنا رفتم پدرم دراومد

ولی این سوال واقعا بی جوابه هم سزارینی ناراضی داریم هم راضی طبیعیم همینطور🥴

صاحب قبلی کاربری نیستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من آمپولمو ۳ بار زدن  چون تکون میخوردم و خوب جا نرفته بود...  ولی کمردرد ندارم اصلاااااا&n ...

گلم اطلاعات دارم همه قرار نیست عین هم باشن که من رفتم دکتر گفتم کمرم درد میکنه اونم گفت به خاطر آمپول بی حسیه برای بعضا کمر دردو به همراه داره چند سال قبلش ۲ تا خواهرم سزارین کردن یکی آمپول بی حسی زد یکی بیهوش شد اونی که بی حسی زده مثل من کمردرد داره اون یکی نداره 

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2720
ارگونومی چی هست عزيزم؟ 

ینی حین بارداری شکل بدنتو حفظ کنی   نحوه خم شدن  بلند شدن  نشستن  راه رفتن...   چیزی از زمین برداشتن  همه رو رعایت کنی  اصلاااا کمردرد نمیگیری  چه طبیعی  چه سزارین

اخریشاقبول ندارم چون سزارینم خونریزی داری مثل طبیعی

خونریزی رو که همه تا 40روز بعداز زایمان دارن. منظورم اینه که اون خونریزی که طبیعیا همون موقع زایمان دارن حیلی بیشتره. یعنی عمده خونریزی رو بعداز زایمان میکنن . بخاطر همینه که زودتر شکمشون جمع میشه. اگه توجه کرده باشه اکثر خانمایی که سزارین کردن شکمشون کامل جمع نشده ولی اونایی که طبیعی بودن به حالت قبل برگشته

ببین اگه مامانت وخواهرت زایمان طبیعی آسونی داشتن یا به قول قدیمیا خوش زا بودند تو هم طبیعی کن. من مامانم خیلی  سخت زایمان میکرده مثلا بچه هاش با فاصله کم هستن ولی هر بار باز سخت ودرد ناک بوده وراحت نبوده. با اینکه خیلی فعال بوده وزیاد کار میکرده قدیم .خب معلومه بچه هاشم مثل خودش میشه منم اولی رو طبیعی آوردم ولی مردم وزنده شدم له شدم براهمین دومی رو قراره سرازین کنم. دوتاشو زنداداشم دوتاشو خواهر بزرگم سزارین داشتن خیلی راحت بوده براشون. من با تعریفای نی نی سایتیا شیر شدم طبییعی رو انتخاب کردم ولی خیلی پشیمون شدم چون بدن با بدن فرق داره.

خونریزی رو که همه تا 40روز بعداز زایمان دارن. منظورم اینه که اون خونریزی که طبیعیا همون موقع زایمان ...

مثل من 

شکمم تخت بود 

تخت و عضلانی. از وقتی ماهیچه هاش رو بریدن تو رفته ولی تخت نشده 

یه تیکه شل و بی حس برام مونده 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2714
اخی😐

اره منم دلم میخواست طبیعی بیارم. 

ولی مسمویت بارداری گرفتم مجبور شدن هشت ماهه سزارین کنن

تازه با سزارین آدم سه بار بیشتر نمیتونه بچه دار بشه

بعد فکر کن همینجور سزارین پشت سزارین 

دیگه چی میمونه؟! 😪

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
اخریشاقبول ندارم چون سزارینم خونریزی داری مثل طبیعی

آره بابا اینجوری. زنداداشم دو بار سزارین کرده خونریزی هم داشته‌. اصلا شکم نداره. ماشالله باربی هست برا خودش. اونایی که شکم دارن چربی های خودشونه که از قبل داشتن وپرخوری کردن

اره منم دلم میخواست طبیعی بیارم.  ولی مسمویت بارداری گرفتم مجبور شدن هشت ماهه سزارین کنن تازه ...

چه جالب نمیدونستم

ورزش زیاد انجام بده ازین ژل هایی که موضعی میزنن روی ناحیه تجمع چربی(ژل چربی سوز بهش میگن) استفاده کن توبه

2706