2726

یعنی توش موفق بشه ؟

مثلا مخصوصا واسه عمومیا باید چی کنه ؟ 

مخصوصا مثلا دینی و ادبیات. ک کلا عوض شدن ؟

دینی ک زیاد عوض نشده درکل عمومی ها

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 😍حسبنا الله و نعم الوکیل💗

باید صبر حوصله کنخ و اگه میخوهد رتبه دلخواهش بیاره دو سال کامل بخونه احتمالش کمه بتونه سال اول نتیجه بگیره مخصوصا اگه مهندسی و پزشکی بخواد

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خیلی ها موفق شدن

ربطی ب جدید و قدیم نداره تلاش میخواد

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
چرا خیلی عوض شده باو

ن بابا دینی عوض نشده ک ۸۰ درصد همونا هستن..ب نظرم ک میتونی بخونی اگه قبلا نظام قدیم خونده باشی بیشتر اگه بتونی رو اختصاصیات کارکن

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 😍حسبنا الله و نعم الوکیل💗
اخه کتابا عوض شدن. مثلا واسه یه رشته مث داروسازی

شما حساب کن از صفر میخوای شروع کنی

نمیشه؟

خیلی ها سال اول رشته تاپ میارن 

خیلی هم عوض نشدن

یکی ک امسال پزشکی اورده بود میگف من اصلا گاهی اوقات یادم میرفت ک دارم نظام جدید میخونم اینقدر ک کتابا شبیه بودن 

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
نه مثلا شیمی همونه . فقز تعدا فصلا تغییر کرده. بعد  واسه کسایی ک سر کلاساشون بودن سبک شده. ن بق ...

ریاضی انتگرال نداره مشتق مثلثانی ندارن عدد نپر ندارن کلا سبک تر شده بعضی درسا 

فیزیکم همینطور

2706