2733
2739

سلام به همگی😍🌹🌿 

دکتر تغذیه ام این مطلبو تو کانالش گذاشته، برای من مفید بود میذارم امیدوارم براتون مفید باشه 👇👇👇

🔴چگونه در قرنطینه بی‌تحرک، چاق و افسرده نشویم؟‌‌

‌🔹این روزها به خاطر کرونا باید در قرنطینه باشیم و تا حد ممکن از خونه خارج نشویم. ولی خانه‌نشینی طولانی‌مدت باعث می‌شود کم‌تحرک شویم که مشکلات دیگری مثل چاقی، ضعف عضلات و افسردگی بوجود می‌آورد.
‌🔹در دوران قرنطینه می‌توان‌ این فعالیت‌ها را در خانه و بدون نیاز به لوازم ورزشی یا فضای بزرگ انجام داد.‌ ‌

1️⃣⁩ همراه با ویدیوهای ورزشی، ورزش کنید‌‌
2️⃣⁩ به بهانه‌های مختلف مثل تلفن زدن، در خانه قدم بزنید‌‌
3️⃣⁩ تمیزکاری و جارو کشیدن!‌ کارهایی در خانه انجام بدید که به فعالیت بدنی نیاز دارن‌‌
4️⃣⁩ هر ۳۰ دقیقه از سر جا بلند بشید و بایستید‌
5️⃣⁩ ارتباط تون رو با خدای مهربان، بیشتر کنید، فکرهای منفی رو از سر بیرون کنید‌.
⁦6️⃣⁩ به تغذیه توجه کنید و مواظب کالری بیش از حد باشید‌.

‌🔹نوشیدن آب را به جای هر نوشیدنی شیرین شده توصیه می‌کنیم،
مصرف میوه و سبزیجات رو افزایش و مصرف نمک، شکر و چربی رو کاهش بدهید.

🌿جهت دریافت رژیم، به آیدی زیر پیام دهید :

Drzahrab@

آدرس کانال کلینیک تغذیه  :

http://t.me/dietclinicz/

دیرگفتی چاق شدم رررررفت😭😭😭

اگر می‌خواهید یک نفر را بکشید پیشنهاد میکنم اول به او محبت کنید، خاطره بسازید، ساعت ها با او وقت بگذرانید، غافلگیرش کنید به هر بهانه ای،شادی اش را باعث شوید، برایش سنگ صبور باشید.... اینگونه زندا اش میکنید................. و دقیقا زمانی که به جز شما کسی را در زندگی اش ندارد رهایش کنید.... او را در بدترین شرایط زندگی اش.. درست وقتی که به شما بیش از هر کس دیگه ای نیاز دارد تنها بگذارید... ودر آخرین مسیجتان برایش آرزوی خوشبختی بکنید...... شک نکنید او خواهد مرد.... هر روز از نو می‌میرد و تا عمر دارد آن آدم سایق نمی‌شود.............................. وقتی که درست زیر پاهایشان لهت کردند بالای سر میگذارنت به عزت و شرف لا اله الا الله............. خوشبحال سنگ که نداره دل تنگ........................                       زخم که قدیمی بشه یا میشه ماندگار یا میشه یادگار💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها میشه از دوران قرنطینه که خیلی از کارا و فعالیت هامون به شکل اجباری کم و تعطیل شده برای لاغر شدن یا شروع رژیم یا ورزش توی خونه استفاده کنیم 

و بعد از قرنطینه با اندام قشنگ و سلامتی و تناسب اندام همه رو سورپرایز کنیم 

2731

قضیه ی همون فرصت و تهدیده 

می تونیم هر موقعیتی رو به فرصت یا تهدید تبدیل کنیم 

می تونیم توقرنطینه چاق و افسرده بشیم خدای نکرده 

یا برعکس یه رژیم سالم رو شروع کنیم با ورزش تو خونه و تناسب و سلامتی پیدا کنیم 

یه راهکار بده یکسره جلو یخچال نباشیم؟ 😁

اگر می‌خواهید یک نفر را بکشید پیشنهاد میکنم اول به او محبت کنید، خاطره بسازید، ساعت ها با او وقت بگذرانید، غافلگیرش کنید به هر بهانه ای،شادی اش را باعث شوید، برایش سنگ صبور باشید.... اینگونه زندا اش میکنید................. و دقیقا زمانی که به جز شما کسی را در زندگی اش ندارد رهایش کنید.... او را در بدترین شرایط زندگی اش.. درست وقتی که به شما بیش از هر کس دیگه ای نیاز دارد تنها بگذارید... ودر آخرین مسیجتان برایش آرزوی خوشبختی بکنید...... شک نکنید او خواهد مرد.... هر روز از نو می‌میرد و تا عمر دارد آن آدم سایق نمی‌شود.............................. وقتی که درست زیر پاهایشان لهت کردند بالای سر میگذارنت به عزت و شرف لا اله الا الله............. خوشبحال سنگ که نداره دل تنگ........................                       زخم که قدیمی بشه یا میشه ماندگار یا میشه یادگار💔
دیگه واکسنش داره میادد.از این دوره پایانی لذت ببریم😁😁

ان شاا... هر چه زودتر واکنش بیاد 

ولی کلا فکر کنم حداقل تا 4 یا 5ماه دیگه توی بازار دارویی نباشه و نا اونو موقع کلی زمانه 

2738
برو تو کانال دکترم  مطالب خوب و کاربردی ای داره  خدا خیرش بده

آدرس کانالشو میدی فدات شم 

‌ ‌ ‌ آدرس کانال کلینیک تغذیه  : https://t.me/dietclinicz/

ممنون قربونت برم 😘

2706