2703
2553
عنوان

درست نکردن چایی

252 بازدید | 16 پست

سلام خانم ها

من حامله ام.امروز صبح پاشدم . حالم بد بود. بالا اوردم.

شوهرم گفتم برو چایی بزار . فقط رفته چایی ساز رو زده و گفتم دم کن گفت خودت برو.

به نظر شما کارش بد نبود؟

اره 😖

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

ببین علشق منه و از هوشحالی بچه دار شدنمون داره پررررر درمیاره ولی در این حد که حتی دولا نمیشه میگه مثلا تو کنترل رو از رو میز بده 😡😡😡😡😡

البته همه کارهای سنگینو خودش میکنه ولی ریز کاریهارو یه تکون نمیده

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
2714

من و شوعرمم همیشه سر چایی  بحث داریم😁😁😁😁قرمه سبزی حاضزم بپزم   ولی چایی سخاه😁😁😁😁😁تازههههههه من میگم تو اب بزار من  چای دم میکنم میگه نه حال ندارم همش خودت😁😁😁😁تازه من چایی خور هیچ نیستم.

ول کن بابا.تو حاملگی ادم از همه چی دلش میگیره.بعددش خندت میگیره

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

اگه بالا آوردی و حالت خوب نبود میتونست خودش صبحونه آماده کنه بخورین حال تو هم خوب شه

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
ای بابااا چرا اینجورین اخه کنترلو بردار بزن تو سرش حالیش بشه😑

😂😂😂😂😂

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
2706