2703
2553

دست خودم نیستتتت انقدر دلم هوس عشق دوست داشتن میکنه یکی بمیره واسم ب یاد گذشته هااا

😢😢😢هرازگاهی خواب عشق دوست داشتن  میبینه تا روزها ناراحت میشممم انقدر کمبود محبت دارم 😢😢خدایا ببین فقط تو ببینننن با اینکه از بی عشقی میسوزم ولی هم چنان مواظب بچم هستم شوهرم هستم مقید هستم ب ارزشهای زندگی دینی خانواده فقط تو ببین و اون دنیا مرا با عشقی آشنا کن چنان غرق عشق بشوم اینهم مزد و پاداشم بشه

تو منی یا من توام😔

7 اسفند ۹۸ بیبی چک مثبت شد هنوزم باورم نمیشه تو اومدی تو دلم کنجد مامان😍۳۱ فروردین ۹۹ صدای قلب گنجشکیتو شنیدم😍۲۷ اردیبهشت ۹۹ فهمیدم که قراره یه عاقا پسر وارد زندگیمون بشه😍👶من و باباییت عاشقتیم😍برا سلامتی نینیم یه صلوات میفرستی؟🤲🙏۲۲/۷/۹۹ ساعت ۱۰:۲۸پسرم زمینی شدنت مبارک😍❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
دلم مث چییییی هوای عشق میکنهههها بدجور 😢

من که هیچوقت طمع عشق نچیدم😔خودم عاشقشم ولی اون اصلا

7 اسفند ۹۸ بیبی چک مثبت شد هنوزم باورم نمیشه تو اومدی تو دلم کنجد مامان😍۳۱ فروردین ۹۹ صدای قلب گنجشکیتو شنیدم😍۲۷ اردیبهشت ۹۹ فهمیدم که قراره یه عاقا پسر وارد زندگیمون بشه😍👶من و باباییت عاشقتیم😍برا سلامتی نینیم یه صلوات میفرستی؟🤲🙏۲۲/۷/۹۹ ساعت ۱۰:۲۸پسرم زمینی شدنت مبارک😍❤
ن تو اونی نه اون توه دوتاتون منید    

هعیییی

الان منظورت شوهرته که دوباره عاشقت بشه؟ یا نفر دوم؟🤔🤔🤔🤔😒😒

کاش اصلا شوهرم تو زندگیم نبود با  ی بت زندگی خ بهترههه با ی آدم زبون تلخ ک تو دنیا هیچییییی نمیفهممممممممه جز خانوادش 

2714

رو شوهرت تاثیر بذار با اخلاق و رفتار مناسب...شاید تغیر کرد....

تو تلاشتو بکن....

زیبایی افکار زیبایی جهان است. یادبگیریم زیاد مطالعه کنیم و افراد خوب جامعه باشیم. طبیعت دوست باشیم و احترام بزاریم.

هر کسی زندگی ش یه روشی داره......باید بدونی که هر چی رو بخوای بدست بیاری باید اولش یه کم دون بریزی......

محبت کردن زبون ریختن......

بانظراتش موافق بودن و احترام گذاشتن....

در مورد خانواده ش حساس نشو......بزار در کنار اونا باشه...

گیر ندادن بهش....هر چی اندازه و حد خودش رو داره...

زن کامل بودن......

از خودت مطمن ی که از اون داره خورده میگیری؟

زیبایی افکار زیبایی جهان است. یادبگیریم زیاد مطالعه کنیم و افراد خوب جامعه باشیم. طبیعت دوست باشیم و احترام بزاریم.

وای دقیقا منم همینم

باورت نمیشه همش خواب میبینم با یکی دیگه ازدواج کردم و تو خواب طرف واقعا دوستم داره

منم بشدت دلم عاشقی میخواست

لااقل با کسی ازدواج کنم که دوستم داشته باشه

اما ۸ ساله ازدواج کردم و ذره ای عشق بوجود نیومد که هیچ.همش نفرت شد

دیشبم بعد از یکماه قهر و بحث جامو ازش برای همیشه جدا کردم