2733
2734

من طبیعی زایمان باید میکردم ولی چون دیر رفتم سزارین شدم میشه امکان داره طبیعی زایمان کنم برا بعدی  و برا سزارین میشه بگیم بیهوش کامل کنند؟ ؟

اولا دیگه بیهوشی نیست حتی خواب آورم نمیزنن به من که گفتن چون از جفت رد میشه و به بچه میرسه خطرناکه واسه همین زنده زنده سلاخیم کردن😨😁 جاریم ۱۰ سال پیش سزارین کرده بود بعد گفتن الان میتونی طبیعی زایمان کنی ولی وقت زایمان دکترش گفت ریسکش بالاست ممکنه از داخل زخمای ۱۰ سال پیشت باز بشه باز سزارین کرد

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
شوخی میکنی از زنده زنده منظورت چیع😰😰

🤣🤣🤣🤣 عزیزم نترس شوخی کردم منظورم اینه خودم به هوش بودم بچه مو به دنیا آوردن ولی اصلا اصلا هیچی نفهمیدم خداشاهده تا صدای بچه مو شنیدم گفتم این صدای دختر منه؟ بعد همه خندیدن گفتم پس کی عملو انجام دادید چرا نگفتید؟😂 آخه من خیلی میترسیدم واسه همین دکترم گفتم من هنوز دارم آماده میشم نگو داشته جراحی میکرده از نخاع که آمپول میزنن آدم دیگه هیچی نمیفهمه

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
اره خیلی بده سزارین اون لحظه نمیفهمی بی حسی بره بعد متوجه میشی

آره ولی با شیاف حله😜

🤣🤣🤣🤣 عزیزم نترس شوخی کردم منظورم اینه خودم به هوش بودم بچه مو به دنیا آوردن ولی اصلا اصلا هیچی ن ...

وای😂😂😂😐😐😐خیلی بدی 

خب همون امپول تو نخاع درد داشت؟بعد عمل زود سرپا شدی؟

🕊
وااای سزارین خیلی بده خیلی میترسم 

من خودم سزارین بودم خیلی خوب وراحت  بود ولی خیلی هام اذیت میشن

بنظرمن به خوب بودن دکتر وسن خودت ‌اینکه تحمل دردت چقدرباشه خیلی بستگی داره

بعضیا خیلی لوسن خیلی اه وناله میکنن

2706