2726
عنوان

چرا با ادمای بیکار و بی عار ازدواج‌میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 3852 بازدید | 195 پست
شوهر منکه کار داره الان ۴ ساله توعقد موندیم بس همه چی گزونه‌ واقعا بدون کار سخته . منم دازم به درو د ...

من همسرم کارمند 

خودم معمار و طراح داخلی ام 

یه ماهایی به مرحله دو دو تا چهارتا میرسیم و همش میگیم الان بچه نیاریم 

•معمار و طراح داخلی • •مشاور دکوراسیون و چیدمان• 

چیزی شده 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب باید آگاهی سازی بشه 

اونم نه با تحقیر و توهین کردن 🙏🙏❤❤

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2728
من همسرم کارمند  خودم معمار و طراح داخلی ام  یه ماهایی به مرحله دو دو تا چهارتا میرسیم و ...

گریم میگیره از این زندگی که برا جوونا ساختن اقایون بلند پایه

أللهـُـمَّ یَسِّر و لا تُعَــسِّر سـَهِّـل عـَلَـینا یا رَبَّ العالَمین❤
چند وقت پبش تو یه تاپیک یکی زده بود پول اجاره هم نداشتیم اومدیم خونه پدر و مادرمون اقدام کردیم واسه ...

من که مجردم وقتی به ای فک میکنم هنو خودم به چیزایی خودم مبخواستم نرسیدم چطو یه بچه بیارم

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

من نمیدونم اینجا چراانقد دنبال ازدواجن..بعضیااصلا ب اینده فکر نمیکنن و فقط میخوان ازدواج کنن..بعد ک وارد زندگی میشن میفهمن ک چ اشتباهی کردن..بخصوص با وضع الان..بنظرم ی سری ازدواجا واقعا اشتباهه..

من تو اونایی موندم که نون خوردن ندارن بعد ۳ تا بچه دارن واسه چهارمی نگرانن چرا دیر حامله شدن اتفاقا یکی یه تاپیک زده بود هر کی مشکل مالی داره بیاد هر کی تو اون تاپیک بود حداقل سه تا بچه داشت بعد یکیشون زده بود اونایی که تو تاپیک شغل شوهر وضع مالیتون خوب بود شماره کارت میدیم به حساب ما کمک کنید منم گفتم والا اگه منم الان سه چهار تا بچه که هیچ یه دونه هم داشتن الان نه میتونستم خودم نه شوهرم درس بخونیم واسه نون شبم محتاج میشدم باید تو این تاپیک میومدم مینالیدم عقلم خوب چیزیه بخدا

نیتت خیره ولی طرز بیانت خوب نیست به همین خاطر از حرفات استقبال نمیکنن که هیچ 

سنگرگیری هم میکنن 

از روی لج میگن بهترین زندگی رو داریم 

من که مجردم وقتی به ای فک میکنم هنو خودم به چیزایی خودم مبخواستم نرسیدم چطو یه بچه بیارم

اینا فقط میگن اول ازدواج حالا فرق نمیکنه فقط نر باشه بعد هم بچه طرف حلقه دستش و فروخته بود بره سونو خب بچه دنیا بیاد چی رو میخوای بفروشی پوشک بخری تو هنوز خودت به این رشد عقلی نرسیدی با بی پولی بچه نیاری بعد میخوای بچه هم تربیت کنی

بعضیا دم از عاشقی میزنن وجلو میرن اتفاقا به جاهای خوبیم میرسن چون هردو تحصیلات دارن 

ولی بعضیا نمیدونم چرا اینکاررو میکنن یا میخان از شرایط خانوادشون فرار کنن یا الله واعلم

یک       عدد      ترکیده.                                  دوست دارم تا ابد😍😍❤️❤️
بدتر اینکه همین خانما به مجردا تیکه میندازن😃

بنظرم متاهل و مجرد فرق نداره مجرد باشی موفق باشی واسه جامعه خیلی بهتره تا اینکه متاهل باشی ده هم بچه بیاری همه بیسواد و بیکار فقط مصرف کننده باشی سودی هم واسه مردم نداشته باشی

2706