2733
2739
عنوان

شکست عشقی خوردم😔

248 بازدید | 21 پست

اگه عاشق کسی بودین وبهش ابراز میکردین واون بهتون میگفت کسی توزندگیم نیست اما بعدش دوس دخترش بهتون پیام بده که دست از سرنامزدم بردار 

من این اتفاق برام افتاده واون لحظه دلم هم برای خودم وهم برای دوس دخترش که خودشو نامزداون پسرجلوه کرد سوخت وگفتم باشه نمیدونستم نامزد داره دیگه سراغش نمیام برات آرزوی خوشبختی میکنم

وبعدازاون روز دیگه به پسره هم پیام ندادم وتمام شد همه چی😔😔😔

این موضوع واسه یه سال پیشه اما تازگیا بدجوری فکرمو درگیر کرده

بهم حق میدین که دلم شکسته باشه ازشون😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اما برو خداروشکر کن ک طرفو شناختی اگه دختره بهت پیام نمیداد با پسره ارتباط میگرفتی و قضیه عاطفی میشد، اونوقت ضربه بدتری میخوردی

خواست خدا بوده ک طرفتو بشناسی اینجوری

باید خداروشکر کنی 😐طرف دروغگو بوده 😐چجور خواستی اعتماد کنی بش !؟😕

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
دوسش داشتم😔

عزیزم دوس داشتن که کافی نیس قرار نیس چون کسیو دوس داری ازش ضربه بخوری 😕مطمئن باش علاقت با این آدم به جایی نمی رسید چون اهل زیر آبی رفتنه ظاهرا 😐

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
2706