2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من ک ب کات فک نمیکنم دوس دارم برسم بهش😑😭

من و اون شهرامون خیلی فاصله داره🤦🏻‍♀️

همین مدتم که با هم بودیم تو دانشگاه بود که اونم کرونا گند زد🤦🏻‍♀️

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗

حالا مشکل شارژ و نت چیه که همه دارن؟😂

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗

همه هزینه ها با اونه حتی شارژم اون میخره چون میدونه باغیر اون با کس دیگه صحبت نمیکنم به نظرم اگه مرد برات زحمت بکشه  سخت تر ترکت میکنه اما اصلا اهل اینکه چیزی ازش بخوام نیستم خودش میخواد و میگیره 

معمولا زمانایی که تنهام میرن بیرون از شهر میرم پیشش یا مثلا وقتایی که میگم میرم خونه دوستم 

اینو بدون !!! فمینیست یعنیبرابری هر دو جنس نه برتری یک جنس!!  اینم یاد بگیربدن من مال منه!  حجاب من انتخاب منه!  اگه لختم.... اگه چادری... انتخاب منه به هیچ کسی هم ارتباطی نداره💞 یکی دوس داره شلوار زاپ دار بپوشه موهاشو زرد کنه مانتو کوتاه بپوشه یکی دیگه هم دوس داره چادر سرش کنه و کسی بدنشو نبینه....آیا به منو تو ربطی داره؟؟؟؟  نـــــــه!  پس دخالت نکن 
من و اون شهرامون خیلی فاصله داره🤦🏻‍♀️ همین مدتم که با هم بودیم تو دانشگاه بود که اونم کرونا گند ز ...

چقدبد😑

🍃💖یه صلوات مهمونم کنید ...دوستدار شما پری دریایی    
2706