2726
عنوان

مامانایی گه بچه ۲ساله دارن بیاین پیش هم باشیم😊

| مشاهده متن کامل بحث + 682 بازدید | 127 پست
پسرن سه سال و نیمش بود ک باردار شدم. راستش سختی خودشو داره و شیرینی خودشو. الان ک با هم بازی میکنن و ...

خداحفظشون کنه من ایندفه برای بارداری دوم اقدام کنم ی پسرمیخوام دخترم که دارم ولی نمیدونم خدابهم میده یانه شوهرم عاشق پسره خونوادشم همینطورجاریم دوتابچه پشت سرهم اوردی یکی یک ساله بوددومیروباردارشدولی من میترسم سخت باشه شب بیداری زیادبایدکشیدفک میکنم خیلی سخته 

کاش میشدعمرخودراهدیه میدادم ب اوزندگی رادوست دارم مادرم رابیشتر😍😍😍
منظور از واضح اگر کلمات هست بله  اما جمله ها مثلا سه کلمه کنار هم میذاره توضیح میده

بعد همه کلمه هارو بلده

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خداحفظشون کنه من ایندفه برای بارداری دوم اقدام کنم ی پسرمیخوام دخترم که دارم ولی نمیدونم خدابهم میده ...

خب بچه ک سختی خودشو داره. اگ کمکی داری ب نطرم زودتر اقدام کن. وااای دختر خیلی مهربونه 😍😍 مردها اولش میگن پسر ولی خب دخترشون رو بیشتر دوس دارن😅

تو زندگی ، هرروزی ک ، واسه دلت زندگی کردی ؛ بُردی....حتی اگ اشتباه کرده باشی...✌️
واقعا تاپیک خوبیه  مگر پربازدید شدن چه سودی داره ؟ اتفاق خاصی میفته ؟

نه مثلا یسریا فکر میکنن گار فتحی کردن

من میکم هرکس سوال داشت بپرسه اینجا همه استفاده کنبم

دیکه تاپیک جدا نزنن 

خب بچه ک سختی خودشو داره. اگ کمکی داری ب نطرم زودتر اقدام کن. وااای دختر خیلی مهربونه 😍😍 مردها اول ...

شوهر منم پسری بود اولش الان عاشق دخترمه میگه دختر میمونه واسه ادم

ولی ۲تاش خوبه ادم داشته‌باشه

حرف ک عاره تقریبا حالی میکنه ن ک بخواد روون صحبت کنه. از شیر دوهفته اس گرفتم. از پوشک هم خودش دو سه ...

دختر منم ۲۳ مآهگی پوشک رو گذاشت کنار 

شیر هم هفته ی گذشته 

دیگه گفتم تولد دو سالگیش از شیر خلاص بشه 

ولی حرفاش مفهوم نیست زیا  حرف نمیزنه 

اتفاقا دو تا داداش بزرگتر هم داره 

اگه بدونی چه داستانهایی ما باهاشون داریم 

پسر بزرگم نشسته تلویزیون نگاه می کنه از پشت حمله می کنه سوارش میشه گازش میگیره 

پسرا یادش دادن شنا میره رو دستاش 

بوکس هم یادش دادن

ملق میزنه 

دخترم رزمی کاره 🤣🤣🤣

وزن اولیه ۶۹.۸۰۰ وزن فعلی ۶۴ وزن هدف ۵۸☺قد ۱۶۵ تاریخ شروع ۴.۱۰.۹۹

من کارای خونه رو میکنم شروع میکنم به شعر خوندن یه صندلی میاره میشینه گوشه آشپزخونه قربونش برم بامن لب خونی میکنه حروف انگلیسی رو هم باشعر یادش دادم خیلی دخترم باادبه وقتی باباش میاد میپره میره دم در سلام وخسته نباشید حتما حوله حمام باباشو باید خودش ببره 

بچه هاتون چه غذایی رو خیلی دوس دارن؟؟ دختر من تو میوه ها فقط لیمو شیرین رو بهتر میخوره. عاشق خیار و مخصوصا گوجه اس😅 شیر نی دار میخوره 

تو زندگی ، هرروزی ک ، واسه دلت زندگی کردی ؛ بُردی....حتی اگ اشتباه کرده باشی...✌️
خب بچه ک سختی خودشو داره. اگ کمکی داری ب نطرم زودتر اقدام کن. وااای دختر خیلی مهربونه 😍😍 مردها اول ...

اره الان همینجوری شده عاشق دخترمه ولی بازم فک میکنم پسردوس داره ازته قلبش چون پشتوانه پدرپسره خدااگه بخوادی دونم ب من بده میشه بپرسم شماکارخاصی کردی که بارداری پسرداشتین 

کاش میشدعمرخودراهدیه میدادم ب اوزندگی رادوست دارم مادرم رابیشتر😍😍😍
2706