2703
2553
عنوان

با ااین چیکار کنم

248 بازدید | 32 پست

برادری که تو خونه نشستی برات پا میگیره بخوری زمین یا خوابی موهات بهم گره میزنه  فک نکنین مثلا 5 سالشه نههههه 21 سالشه بزنمش میخنده  داد بزنم میخنده بهم گریه کنم نمیدونم عاصی شدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

😂😂😂😂😂

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )  به کبودی  یاس هزار تا رگ دارم هزار تا دوست❤ ولی یک شاهرگ دارم یک تک رفیق.مهم نیست چنتا ستاره بهم چشمک میزنه من همیشه نگاهم به ماهه👀🌜اگہ چیزے گفتمـ ڪ ناراحت شدے...بگو تا دوباره بگمـ😹👐به دریایی گرفتارم ک موجش عالمی دارد😎👑چیکارشی؟؟ بیچارشم💜اگه حقیقتو بگی مجبور نیستی که همه چیزو به خاطر بسپاری
2714

😂😂😂

منو داداشمم زیاد از این کارا داشتیم نماز میخوندم میومد قلقلکم میداد یا مثلاً تو شامپوم تخم مرغ می‌ریخت تو لیوان ابم نمک می‌داشت ده سال هم از من بزرگتره

تا اینکه براش زن گرفتیم😅😈😈

داداش دلم خواس😂😂😂😂

لطفا... تتلیتی ها .اونایی ک طرفدار تتلو ان .اونایی ک شعراشو دوس دارن .اونایی ک قیافشو دوست دارن 😐😐😐😐😐😐😐نه منو ریپلای کنن ن لایکم کنن .ن تاپیکم بیان .مرسی اه .😐😒😒😒😒

ازین روزاتون لذت ببر، چهار روز دیگه دوتاتون انقدر غرق مسائل زندگی میشید که به سختی وقت میشه همو ببینید. حرفی که پدرم همیشه به من و داداشم میگفت و حالا بهش رسیدم

خدایا هزار بار شکرت          کاربری سوم                                       
2706