2733
2734
عنوان

بچها رفتارش عجیب نیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 411 بازدید | 36 پست
😂😂 خندم گرفت  الان داری به چی فکر می‌کنی؟؟😁

😂😂😂 خل و چله انگار😂😂😂

دست‌هایم را در باغچه می‌کارم، سبز خواهم شد می‌دانم، می‌دانم، می‌دانم و پرستوها در گودی انگشتان جوهریم تخم خواهند گذاشت.🕊🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید حرف نبود واسه  بحث خواستن اینجوری مثلا سر حرفیو باز کنن

شما احتمالا آقای جوانمرد سابق نیستین

اونایی  که  تو  زندگی  توقعی  از  کسی  ندارن  موفق  تر و  ارامش  بیشتری  دارند 
2731
فک کرده ازش خوشت میاد😂😂

ببین آره دقیقا، خیلیم سریع داره میش میره هنوز همو ندیدیم میخواد منو ببره مهمانی دوستانه ش😅😅 تو تاپیک قبلیم😐😐حالا من اصلا جدی فکر نمیکنم بهش .

دست‌هایم را در باغچه می‌کارم، سبز خواهم شد می‌دانم، می‌دانم، می‌دانم و پرستوها در گودی انگشتان جوهریم تخم خواهند گذاشت.🕊🌱

منم کم حرفم شوهرم پرحرفه. یک ساعت حرف می زنه من فقط نگاهش می کنم میگه خوب تو هم یه چیزی بگو بعد ۱۸ سال هنوز به کم حرفی من عادت نکرده. تو که تازه اول راهی😆😆😆😆😆😆

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم
2738
ب نظرمن ی چیز پرونده خواسته بگ مثلا من تیزم😂😂😂😂جدی میگم

😂😂

منم کم حرفم شوهرم پرحرفه. یک ساعت حرف می زنه من فقط نگاهش می کنم میگه خوب تو هم یه چیزی بگو بعد ۱۸ س ...

😅😅😅

من پیش دوستام حرف میزنم چون کلی خاطره و حرف داریم واسه گفتن ولی خب این آقا رو نمیشناسم اونقدر که حرف واسه گفتن داشته باشیم

اگر شکت در مورد ریزبیتی و حساس بودنشه میتونی یه جوری امتحانش کنی. موقعیت های سوال برانگیز دیگه براش ...

مثلا چه موقعیتایی

2706