2726
عنوان

آ یو دی کاپرتی

| مشاهده متن کامل بحث + 2348 بازدید | 31 پست
چه باحال عزیزم مواظب خودت باش آخه من شنیدم ک با رابطه اصلا جابجا نمیشه

ممنون گلم شوهرم رفت لوله هاش وبست راحت شدم

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واقعا ماها بابت این جلوگیری خیلی بدبختیم

اره گلم راحت شدم هروقتم بخواد باز میشه

بیچاره زناهمه چیو گردن میگیرن

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
من فعلا باردارم ولی طبیعی هستیم🙈

به سلامتی گلم😍❤🌹

سلام من الان نزدیک یه ساله گذاشتم ورزش سنگین هم میکنم اسباب کشی هم کردم به هیچ وجه در نیومده نخشم چک نمیکنم .مال من اصل امریکاییه ۸ساله هست.بار اول دوهفته یه بار رفتم کنترلش.خیلی عالیه.دکتر گفت رحمت قبولش کرده دیگه.خواهرمم الان ۵ ساله گذاشته اونم ورزشکاره عالیه پیش همون دکتر و امریکایی

شیخ رجبعلی خیاط:تمام نور معنوی و فیوضات که انسان از عبادات و زیارات کسب میکند با نیشی که به وسیله زبان به دیگران میزند نابود میشود.
سلام من الان نزدیک یه ساله گذاشتم ورزش سنگین هم میکنم اسباب کشی هم کردم به هیچ وجه در نیومده نخشم چک ...

سلام عزیزم میشه لطفا مارکشو بگی

و این ک کجا گذاشتی و پیش کی؟؟

پس اینا ک دستگاهشون جابجا میشه چی؟؟؟؟؟

سلام عزیزم میشه لطفا مارکشو بگی و این ک کجا گذاشتی و پیش کی؟؟ پس اینا ک دستگاهشون جابجا میشه چی؟؟؟ ...

عزیزم من آمریکایی اصل گذاشتم اسمش یادم نیس چون پوا دادم دکتر خودش گذاشت.مال اونایی هم که جابه جا میشه بیشتر بهرخاطر اینه دستگاهو میزارن دیگه واسه کنترل ماهانه و سه ماهه و شش ماهه نمیرن.

شیخ رجبعلی خیاط:تمام نور معنوی و فیوضات که انسان از عبادات و زیارات کسب میکند با نیشی که به وسیله زبان به دیگران میزند نابود میشود.
خوب گلم کدوم شهر؟؟ اسم دکتر؟؟ ی توضیح میدی لطفا؟؟؟🙏🙏

عزیزم من تبریزم دکتر محمدی

2706