2703
2553
عنوان

سنتون چکوری شما حساب میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 562 بازدید | 162 پست
تاریخ روز  ۱۳۹۹۰۹۱۴ منهای  تاریخ تولد  ۱۳۶۹۱۰۰۲ جواب به دست امده  سن رو ...

اینو میدونم.ولی تو واقعیت ادم وقتی بهش میگن مثلا سی ساله مه زوازده ماه از سی سالگیش گزشته باشه.نه اینکه هنوز،کلی،ماه مونده باشه بهش بگن سی سالت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شمام دقیقا مشکل منو با بقیه دارین😂😂 الان ۲۹ تولد دخترمه.... همه میگن داره وارد ۴ سال میشه ۳ سالش ...

بلد نیسن دیگه

الان دختر من دو سالش میشه چند روز دیگه.ایا سه ساله محسوب،میشه؟نه دیگه همه میگن دو سالست.

2456
بگو تا دقیقا سنت را بگم 

من ۱۰ اسفند ۷۰ ب دنیا اومدم نزدیک خودم میگم متولد ۷۱ ام ب همه 

یعنی امسال تا قبل این تاریخ میشم ۲۸ ساله دیگه 😊

سرنوشت از سرنوشت،سرگذشت از سر گذشت،افسوس زندگی برخلاف آرزوهایم گذشت😔
من خرداد،شصت و هشتم

ن دیگ . ۳۱ سالته

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
من ۱۰ اسفند ۷۰ ب دنیا اومدم نزدیک خودم میگم متولد ۷۱ ام ب همه  یعنی امسال تا قبل این تاریخ میش ...

شمام فعلا ۲۸ سالته

۱۰ اسفند میشی۲۹

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2714
الان دقیقا بهت می گم  ۱۳۹۹۰۹۱۴-۱۳۶۸۰۳۲۴ ۳۱ سال ۵ ماه ۲۰ روزت میشه

خب بابا هفت ماه مونده من سی و یکم پر بشه.سی سالمه سی و یک سالم نیست

الان چرا بچه ایی،که دوسالش،تموم شده رو بهش نمیگن سه ساله؟میگن دو ساله

ببین الان من 21 مرداد78هستم... الان 21سال و4ماهم هست.... حالا وقتی مرداد سال1400برسه من 21سالم تموم میشه میشم 22 اینجوری هستش 

✨سپیده که سر بزند در این بیشه‌زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم پس به نام زندگی هرگز نگو هرگز...✨
شمام دقیقا مشکل منو با بقیه دارین😂😂 الان ۲۹ تولد دخترمه.... همه میگن داره وارد ۴ سال میشه ۳ سالش ...

96 تا 97 یک سال 

97 تا 98 دوسال

98 تا 99 سه سال

الان سه سالش هس

میره تو چهار سال باید شمع چهار سالگی بزاری

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   

دو سال ۱۱ ماه ۱۳ روزش هستش دخترت 

"ما هر آنچه را که به آن فکر کرده، چه خوب چه بد، جذب خود می‌کنیم. "
بلد نیسن دیگه الان دختر من دو سالش میشه چند روز دیگه.ایا سه ساله محسوب،میشه؟نه دیگه همه میگن دو سال ...

ببین متولد نیمه اول سال راحتتره حساب کردنش 

متولد نیمه دوم سال ی سال دیرتر حساب میشه 

من با برنامه محاسبه سنم ک دانلود کردم دقیقا درست دراومد با این روش

سرنوشت از سرنوشت،سرگذشت از سر گذشت،افسوس زندگی برخلاف آرزوهایم گذشت😔
2706