2726
عنوان

بچه ها این پیامو به شوهرم دادم کاربدی کردم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 907 بازدید | 31 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه. حرف بدی نزدی. اما خب چرا همسرتون شما رو باید بزنه؟ و چرا باید با یه دختر دیگه چت کنه؟ این کارا ...

تاحالا نمیزد اما دفعه ی پیش شدید دعوامون شد سه بارزد توسرم انگاربهش مزه داده!!اون زنه هم مثلا احوالپرسی فامیلی کرده بود ولی من ازاین بدم اومده که حذف کرده پیاماشو

2728

آخرش که اگه پسرخاله.... 

بعضی مردها ظرفیت مقایسه شدن ندارن اصلا نمیفهمن الان اگه اینو گفتی خواستی زشت بودن کارشو بفهمونی بهش. بدترین فکرهای منفی میاد جلو چشماشون. و اصل قضیه و فراموش میکنن. آخرشم حق و میدن به خودشون

نه کلا کلمه (شدی) باهاش مخالفم . یعنی من تورو میشناختم . ولی عوض شدی . اما از نظر من اگه نگیم یعنی ت ...

خخخخخ

جمع تروریستا جمعه  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
تاحالا نمیزد اما دفعه ی پیش شدید دعوامون شد سه بارزد توسرم انگاربهش مزه داده!!اون زنه هم مثلا احوالپ ...

حق نداره بزنه.

ببخشید ها ولی مردی که زنش رو بزنه مرد نیست. اون فقط یه نره و هر نری مرد نیست. واقعا برای مرد خجالت آوره دست روی زنش بلند کنه.

اگه بار دیگه این کارو کرد، برو پزشکی قانونی گواهی بگیر شاید بعد ها به دردت خورد.

صددرصد اتفاقی از جانب شما افتاده یا کسی چیزه بدی از شما گفته ک مجبور ب گفتن چنین حرفی شده ناراحتی درکت میکنم حقم داری ولی هیچوقت ی تنه ب قاضی نرو زن و شوهر مثل آب و اتیشن مامانم همیشه میگه یکی ک تنده دیگری با گذشتش خاموشش میکنه برو ازش بپرس لطفا

یعنی معتقدی ایشون عوض نشده همون آدم سابقه😂😂😂

بنده همیشه معتقدم ذات ادم هیچوقت عوض نمیشه بلکه احساسه که عوض میشه اون موقع هم که احساس عوض شد هر کاری کردی بجز شکستن غرور و شخصیتت .عیبی نداره😂😂

2706