من هفته ای یبار یا دو هفته ای یبار با خود شوهرم میرم شبم خوابیدن نمیمونم خوبه؟

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هفته ای یبار دوبار 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2731

خيلييييييي كم برو اصلاااااا شب نمون 

لطفا با گذاشتن هرچه سریع تر عکس خود از حاملگی ناخواسته به روز رسانی کاربر ها جلوگیری کنید.)هزار بار خوردم زمین هر بار قوی تر از قبل بلند شدم.همیشه میگن به مو میرسه ولی پاره نمیشه.اگه برگردم گذشته هیچ چیزی رو تغییر نمیدم، هیچ کدوم از اشتباهامو درس نمیکنم، اتفاقایی که توی گذشته افتاد اشتباهایی که کردم راهای غلطی که رفتم باعث شدن که الان من بهترین ورژن از خودمو داشته باشم، اگه اونا نبودن قدرت و درکو شعور الانو نداشتم.عشق شیرین ترین اشتباه من بود.

بچه ها چرا میگید شب نمونه؟ دوس دارم بدونم😑چون میمونن معمولا

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍
بچه ها چرا میگید شب نمونه؟ دوس دارم بدونم😑چون میمونن معمولا

نمیدونم دیگه چرا عقد میکنن اینجا اعتقادشون اینه عقدم کردی محرمه رابطه شب موندن اشتباهه😏

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
بچه ها چرا میگید شب نمونه؟ دوس دارم بدونم😑

یجور سیاسته زنونست بهتره دوری و دوستی باشه من که تو ۵ ماهه عقد یکشبم نخوابیدم

عزیزم به این حرفا گوش نکن شب اصلن نمون من خودم میموندم امشب میرفتم تا فردا نهار بعد ۵سال خیلیم بهم احترام میذارن احترام به شب موندن یا نموندن نیس طرفت باید خوب باشه

نمیدونم دیگه چرا عقد میکنن اینجا اعتقادشون اینه عقدم کردی محرمه رابطه شب موندن اشتباهه😏

ربط نداره به رابطه و ایناهااا رابطه داریم تو عقدیم بخاطر رفتار پدرشوهر مادرشوهرو سیاستی که میخوام بمونه اینکارو میکنم اصلا ربط به محرمیت نداره

یجور سیاسته زنونست بهتره دوری و دوستی باشه من که تو ۵ ماهه عقد یکشبم نخوابیدم

چ ربطی به سیاست داره اخه😑😐

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍
ربط نداره به رابطه و ایناهااا رابطه داریم تو عقدیم بخاطر رفتار پدرشوهر مادرشوهرو سیاستی که میخوام بم ...

شب موندن اصن ربطی نداره بستگی به خانواده همسرت داره جاریه من ۶روز هفته اونجا بود 

2706