2733
2734
عنوان

خانمهایی که سزارین شدین بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 999 بازدید | 53 پست

کلا سز یا طبیعیو ۷ روز تا ۱۰روز بعدش باید بری برای چکاب بخیه چیزی نیس اگه هم خدای نکرده عفونت باسه قرص میده ب جاریم ی اسپری داده بود خوب شد ماله من ی عمله دیگه بود انگار باز مونده بود ی دونش با ابوصابون بچه روزی یکی دوبار شستم  بسته شد  شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من دو طرفمه عزیزم و بخیه هام جذبی

پس خیلی درد داری من داغون بودم یکم تحمل کن دو سه روز دیگه خوب میشی

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2738
عزیزم شما گیلانی؟؟؟کجا زایمان کردی سز اختیاری بودی

سلام عزیزم بله.بیمارستان توتونکاران رشت اره خودم خواستم.از کجا فهمیدی گیلانی ام😯

ظاهرا تنها چیزی ک تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله🤦🏻‍♀️چون هیچکس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه😕
تو تا پیکت ی لحظه دیدم توتونکاران خوبه؟؟؟دکترت کی بود هزینش چقد شد 

بیمارستانش خیلی قدیمی و کم امکاناته 4نفر تو ی اتاق بودیم مثلا دستشویی قدیمی و کثیف ولی چون سزارین میخواستم و اونجا قیمتش نسبت ب جاهای دیگه بهتر بود رفتم دکترم فامیلی رو هم بهم پیشنهاد داد ولی اونجا هزینش بالاتر بود در کل من راضی بودم ی روز ک هزار روز نمیشه.5تومن کلا تموم شد با دفترچه تامین اجتمائی(از گل و شیرینی و شکم بند و دارو و دکتر بیهوشی و آزمایش هاو....)دکتر فائقه صیاد نصیری تو آستانه

ظاهرا تنها چیزی ک تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله🤦🏻‍♀️چون هیچکس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه😕
2706