2737
2739
عنوان

دلم دوقلو میخواد😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1222 بازدید | 51 پست
من تا حالا ندیدم دو قلوها موفقیت خاصی کسب کرده باشند یا چیزی. چرا مردم اینقد دوقلو دوست دارن حالا کا ...

اخه میگم دوباره باردار نشم اخه شوهرم به یه بچه راضی نیست

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘

من ژن دوقلو از طرف مادری دارم هنوز دکتر نرفتم که ببینم دوتاست یا یکی اخه بتای خونم که تاپیک زدم همه گفتن احتمال دوقلوش بالاست

حال دلم فقط با خدا خوبه وقتی اینجارو میبینی از ته دل خداروصدا کن 💗👑             من پرنسس زندگی خودم هستم و لایق ملکه بودن و پرنسس بودن هستم من لایق عالیترین هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه میگم دوباره باردار نشم اخه شوهرم به یه بچه راضی نیست

نظر روانشناسای بزرگ هم اینه که بهتره دو بار باردار شین تا یکبار دو قلو بیارین. دو تا بارداری حداکثر به فاصله ۳ سال . بارداری شیرینه عزیزم. نترس

2728

دوقلویی ک ناهمسان باشه فقط ب مادر مربوط میشه که در صورت رها شدن و بارور شدن دوتا تخمک دوقلو میشه ، اما همسان از هر دونفر زن و مرد ارثی هست و اتفاق میفته ، جالبه بهت بگم ما اصلا سمت خودمون دوقلو نداشیم اما من دوقلو باردار شدم و ناهمسان بودن ، خدا بخواد میشه ، البته من خودم دوقلو نمیخواسم و گریه میکردم ک دوقلو شدن خدا هم دید ناشکری کردم نموندن واسم 😶

خدایا شکرت💜