2726
عنوان

دلم دوقلو میخواد😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1220 بازدید | 51 پست
عززززیزم به فکر خودت باش...مثل من ساده نباش برای جسمت ارزش قایل شو ..واقعا سخته خیلی سخت

دکتر نمیرم هرچی خدا بخواد پس بعد یه سوال سزارین کردید یا طبیعی کدومش بهتره میدونید؟

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘
صدای دهل از دور قشنگهعزیزم من الان هفته ۸ هستم شکمم گنده شده کمر درد دارم...یعنی قربون حکمت خدا برم ...

اهان هنوز زایمان نکردی 

ایشالا که سالم باشین هم بچه ها هم خودت عزیزم 

خدا بهت نعمت داده ، بعد از هر سختی آسونی هست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم چرا دوست داری من دارم دوقلو پسر به خدا اینقدر عذاب میکشم اینقدر سختمه دیواانه شدم دیگه

واقعا؟

یعنی تا این حد سخته؟

تازه داداش من همیشه میگه دوست داره چهار قلو پسر داشته باشه😍🥰

دکتر نمیرم هرچی خدا بخواد پس بعد یه سوال سزارین کردید یا طبیعی کدومش بهتره میدونید؟

فقط سزارین

هر دوتاش سزارینی هست الان عین یه دخترم ...سالم سالم

گرفتی که چی می‌گم

بدون درد و اذیت

البته من خصوصی سزارین کردم

2728

عزیزم ما یکی از اشناهامون رفت سوزن زد نمیدونم قیمتش چه قدر بود تا بچه هاش دوقلو بشن 

من شنیدم یکی الی دوماه قرص جلو گیری بخوری بعد ولکنی اقدام کنی بچه چند قلو میشه

حال دلم فقط با خدا خوبه وقتی اینجارو میبینی از ته دل خداروصدا کن 💗👑             من پرنسس زندگی خودم هستم و لایق ملکه بودن و پرنسس بودن هستم من لایق عالیترین هستم
فقط سزارین هر دوتاش سزارینی هست الان عین یه دخترم ...سالم سالم گرفتی که چی می‌گم بدون درد و اذیت ...

اهااا اره ینی جای بخیه سزارین یا زیر شکم اضافه ازین نظرا مشکلی نداشتی؟

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘
قبل بارداری برم؟

من تا حالا ندیدم دو قلوها موفقیت خاصی کسب کرده باشند یا چیزی. چرا مردم اینقد دوقلو دوست دارن حالا کاری به سختی که مادر میکشه و مشکلاتی که بعدا بخاطر شباهت پیش میاد و واقعا اذیتشون میکنه ندارم

2706