2733
2734
عنوان

عروس ۱۸سالشه هستم مشورت میخام

| مشاهده متن کامل بحث + 2150 بازدید | 103 پست

استاتر بدبخت نیستی خودت میتونی خیبی کارا تو روستا انجام بدی پیشرفت کنی و مردم اونجا با احترام باهات رفتار کنن سنی نداری یاد بگیر یه سری از شغل ها و مهارت ها رو یاد بگیر و میتپنی یه کارافرین برتر بشی 

زمانی که سر خودتو شلوغ کنی خانوادشم برا ظرف شستن اینا حرفی بهت نمیزنن الان بیکاری اینجئری مادرشوهرت حرف میزنه فقط پولی که مامامت میده رو بهت به شوهرت نده 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

اسی اگر‌نمیتونی خونه اجاره‌کنی و جداشین حداقل زندگیتو تاحایی که میشه از اونا جدا کن. اشپرخونتو ببب توی اتاق خودت و خودت اشپزی کن و دوتایی غذا بخورین و ظرفای خودتو بشور. اینجوری کم کم میفهمن که خونه میخای و خودشون بفکر میافتن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زندگی تو روستا سخته فک نمی کنم جای پیشرفت داشته باشه میدونی حداقل آشپزی و‌نون پختن از مادرشوهرت یاد ...

بابا الان بیشتر روستاها دوسه تا نونوایی متنوع دارن، ما خودمون میندازیم کلی راه میریم روستا نون میگیریم چون نونای لهتری از شهر میپزه

استاتر تا زمانی ک خونه مستقل نداشته باشی به استقلال نمیرسین اونموقه همسرت مسےولیت پذیر میشه ، زندگی مشترک با اینی ک تو الان تعریف میکنی خیلی خیلی در تضاد ،سن همسرت کمه ولی،بهش کمک،کن مستقل بشید، 

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....
2731

بابا اسی ما رو اوسکول گیر آوردی ؟ بابا تو خود ناف آلمان هم مامانه اینحدی که تو میگی به بچش احترام نمیزارن که فنچ ۱۶ ساله رو تقدیم کنه داخل خونه مادر شوهر روغن و روی کنه،ظرف بشوره،تازه با خواهر شوهر سر و کله بزنه،ناموسا حال میکنی مارو شاسکول کردی یا چی؟

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

چرا شماها از اینکه زن اگ مالی داره و کمک حال شوهرش بشه ناراحتین،مگ زندگی مشترک نیس،پ اگ مشارکت باید هر دو کمک کنن،من شخصا نزدیک۲۱ملیون کمک شوهرم کردم برای ساخت خونه،ناراحتم نیستم،چون اگ عمیقأ بهش فکر کنید می‌بینید برا راحتی خودتونه

چرا شماها از اینکه زن اگ مالی داره و کمک حال شوهرش بشه ناراحتین،مگ زندگی مشترک نیس،پ اگ مشارکت باید ...

اگه شوهر آدم باشه و درست و حسابی حرف شما درسته،ولی شوهری که ذاتش خرابه و بدجنس،ذره ای نباید بهش کمک کرد،چون همون آدم اگه به فرض پای طلاق بیاد،هرگز حاضر نیست مهریه یا حق و حقوق زنشو بده،ازین مردا کم نیستن ،دادگاه ها پره

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2738
خودش نمیزاره کار کنی؟

تو آشپزی می‌دونه ب اندازه خودش مهارت ندارم در ضمن همیشه هم مهمون میاد خونشون از اینهاست ک نمی‌ذاره تو آشپزیش کسی دخالت کنه ولی ظرف میشستم... نمی‌دونم چ کمکاییبهش بکنم ک معذب نشم ...چیکارا می‌کنی تو ...غذا خودش میپزه یا تو

تحقیرت هم کنم کافــــی نیست؛تفریقت میکنم از تمام زندگــیم :) بخشيدن آدما هميشه بهترين گزينه نيسآدما رو بندازين دور تا بفهمن با ببخشيد چيزي درست نميشه!
بابا الان بیشتر روستاها دوسه تا نونوایی متنوع دارن، ما خودمون میندازیم کلی راه میریم روستا نون میگیر ...

ما هم تا وقتی مامانم زنده بود همین کارو میکردیم ولی بیشتر وقتا یک خانومه بود خودش نون می‌پخت ازون میگرفتیم قابل مقایسه با نون نونوایی نیس اصلا 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞

پولت رو پس انداز کن 

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
خدا بیامرزه مادرتو، روحش شاد و همنشین اولیا

مرسی عزیزم 🙏🌹

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
منم باماد شوهرم بجا زندگی میکنم خودش آشپزی می‌کنه خورد و خوراک مون باهمه...چه کمکی باید بهش بکنم منم ...

فقط بهش احترام بذار و هر دفعه کادو و اینا براش بخر. یا دعوتش کن روستوران دوتایی.یا بهش بها بده و باهاش گاهی برو پیاده روی یا دور دور.