2737
2734
عنوان

عروس ۱۸سالشه هستم مشورت میخام

| مشاهده متن کامل بحث + 2150 بازدید | 103 پست
دیگه الان تو روستاها نون نمی‌پزن!!! آشپزی هم بالای قله قاف هم باشی هست

وا کی گفته نون نمیپزن ؟ آشپزی رو گفتم چون دم دستشه راحت میتونه یاد بگیره مخصوصا که غذاهای اونجا خوشمزه تر و سالم ترم هست 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞

اگر مهارت مدیریت کلام داشته باشی موفق میشی. کم حرف بزن. همه چی رو نگو. از خانواده ات و گذشته خودت نگو. کجا رفتی کجا می ری چی خریدی چی خوردی و .. نگو. زیاد دم دستشون نباش. باهاشون صمیمی نشو. به خودت و شوهرت تو جمع احترام بزار .و ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زندگی تو روستا سخته فک نمی کنم جای پیشرفت داشته باشه میدونی حداقل آشپزی و‌نون پختن از مادرشوهرت یاد ...

برعکس میگی همه رواونجاخودت تولیدکننده اگه دام وزمین داشته باشی توشهرفقط مصرف کننده ای مرغ هورمونی روکیلوچهل هزاربخری و........

2728
مشکلی برات پیش اومده ؟

مثلا من همیشه کمک مادر شوهرم هستم ظرفارو میشورم من تهران زندگی میکردم مامانمم المانه من باهاش نرفتم عاشق شدم ولی با این حال خیلی کمکش میکنم ولی وقتی یه روز کمک نمیکنم میاد میگه چقد خسته شدم طرف شدم خونرو تمیز کردم از اینا من مامانم برام عروسی گرفت ولی حتی یه سرویس طلا برام نگرفتن 

اگه هنوز وقت داری قبول نکن 

خونه ک تو روستا زیاد گرون نیس بگو برات اجاره کنن اقلا

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

عزیزم وقتای بیکاریت این تاپیک رو بخون 

من خیلی دوست دارم این تاپیک رو به دردم هم خورده 

https://www.ninisite.com/user/8ca0e2db-056e-4ed9-bba3-2a567eeda016/عسل-بانو

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

عزیزم اشتباه شد صبر کن 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2738
دیگه الان تو روستاها نون نمی‌پزن!!! آشپزی هم بالای قله قاف هم باشی هست

نه والا یه جوریم برخورد میکنن که انگار من روستاییم:/ آدماش از دماغ فیل افتادن انگاری 

برعکس میگی همه رواونجاخودت تولیدکننده اگه دام وزمین داشته باشی توشهرفقط مصرف کننده ای مرغ هورمونی رو ...

اره خب منم واسه همین میگم آشپزی یاد بگیره تو روستا معمولا همه چی رو خودشون درست می کنن آدم بلد باشه این چیزارو کم مهارتی نیس 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
وقتی خونه مادر شوهر زندگی میکنی خیلی سخته سعی کن باهاشون خوب و‌خوش اخلاق باشی ولی زیاد قاطی نشو حر ...

اره ۱۴سالشه همش همه دخترای فامیل نوبتی یک ماه دوماه اینجا میمونن شوهرم سر به زیره ولی بازم معذب میشم خیلیم بد دهنه به باباشم فش میده

فقط کم حرف بزن با خانواده شوهر

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
2706