2737
2734
پس بچه هات بزرگن

دختر کوچیکم ۸سالشه و دختربزرگم ۱۸

پسرمم ۱۷سالشه

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شش ساااال به پاس موندم ولی دیدم واقعا دیگه نمیشه ، وقتی میزد مثل وحشی ها بود ، حتی منو برد مهریه و ش ...

وای خداباورت میشه همه به منم میگفتن خیلی ازش سری وشوهرمنم عین وحشی هاکتکم میزدمیمون هرچی زشت تراداش بیشترخوب شدکه داری راحت میشی ازش

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
یکسال

نمیخوام دخالت کنم ولی بنظرم کمی صبرکن بازم خودت میدونی عزیزم 

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
2728
واقعااا؟شما که سنی نداری 

میدونم گلم بچگی کردم زود ازدواج کردم😔

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2738
دخترتونم زود شوهر دادین زندگیش خوبه؟

آره خداروشکر زندگی اون خوبه

زندگی منم خوبه چیزی کم ندارم گلم 

فقط خیانت شوهرم عذابم میده

فقط موندم اونایی که زندگی بدی دارن واسه چی یکی دو تا بچه میارن     طفلی اون بچه های بی پن ...

۱۹ساله ازدواج کردم تا ۳سال پیش زندگیم گل وبلبل

بود🤣🤣🤣

2706