2737
2734
هروقت دوست داری میبینیشون؟؟؟ منعت نمیکنه؟؟ دلت سمتشون نیست؟؟ دختر یا پسرن؟ 

یه دختر یه پسر

با عشقم ازدواج میکنم ، عشقم : پولدار😎 ، مهربون🤗 ، باوفا⁦👩‍❤️‍💋‍👨⁩ ، دوست داشتنی🥰 ، با ادب🙂عاشق هم میشیم💓💖 و به پای هم پیر میشیم🧓👵❤️⁩⁦❤️⁩

منم میخوام طلاق بگیرم

زندگیم میکنم زندگیم بهترم خواهدشد به نظرم

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم جدا شدم و به فکر ازدواج مجدد هستم    

چندوقته جداشدی؟

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
اگه بچه نداشته باشی چیزی نداری که بهش فکرکنی.. یلحظه هم معطل نکن

کجای کاری آبجی سه تابچه دارم ویه نوه😔

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
منم میخوام طلاق بگیرم زندگیم میکنم زندگیم بهترم خواهدشد به نظرم

ان شاءالله موفق باشی گلم 

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
2738
ان شاءالله موفق باشی گلم 

فداتشم همچنین گلم😘💖

کجای کاری آبجی سه تابچه دارم ویه نوه😔

لعنت به بعضی ازمردای بی لیاقت

بله عزیزم زن دوم که ن ولی  چندباری ازتوگوشیش شماره پیداکردم حتی شوهرمن بدترم هست خیلی بدتربااین ...

شش ساااال به پاس موندم ولی دیدم واقعا دیگه نمیشه ، وقتی میزد مثل وحشی ها بود ، حتی منو برد مهریه و شروط ضمن عقد رو هم ازم گرفت ، با خانوادم قهر بود و... ، منم وااااقعا ازش سر تر بودم مخصوصا از نظر زیبایی و اخلاق

با عشقم ازدواج میکنم ، عشقم : پولدار😎 ، مهربون🤗 ، باوفا⁦👩‍❤️‍💋‍👨⁩ ، دوست داشتنی🥰 ، با ادب🙂عاشق هم میشیم💓💖 و به پای هم پیر میشیم🧓👵❤️⁩⁦❤️⁩
فداتشم همچنین گلم😘💖

مرسی عزیزم ان شاءالله 

بنظرت منم مبتونک بیخیال دخترم بشم؟؟ بابت همین موندم تواین زندکی. کلا دوساله ازدواج کردم

نمی‌دونم واقعا ، ولی خب حق ملاقات هر هفته داری که

2706