2737
2734
عنوان

خونه پدر

| مشاهده متن کامل بحث + 1398 بازدید | 87 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چندروز پیش رفتم شاید ۳ ساعت اونجا بودم مامانم توی اتاق داشت میگفت باخودش خسته شدم دیگه حالا من ما ...

دقیقا خواهرم اونجاست هر روز من شتید ماهی یباربرم جوری برخورد میکنن میام خونه گریه میکنم

پدرموکه اصلا دلتنگش نمیشم نمیدونم مامانم چرادلتنگ بچه های من نمیشه یه زنگ بزنه صداشونوبشنوه

هر چیزی احترام خودشو داره شما کوچیکاری برای احترام باید اول زنگ بزنی نه اونا

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2728
مثلا کی جادوت کرده؟؟  رفتن تو خونه پدرت مگه چه سودی داره ک نرفتنت داشته باشه و یکی بخواد جادو ...

آخه خواهرشوهرام هر روز خونه پدرشونن دخترای همسایم همین طور چرامن اینجورنیستم

2738

سلام از دیشب هزار نفر اینو گزارش زدن،اما پاک نشده.نمیدونم چرااااا.

میشه شمام چهار پنج نفرتون گزارش بزنین.بعد گزارش لایکم کنین بینم چند نفر میزنن.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4964368/یه-روز-چند-نفر-داشتن-دور-گریه-میکردن

خدایا خواسته ام رسیدن به توست و من میدانم که قطعا در این راه ممکن است هزاران بار زمین بخورم، به گناه آلوده شوم....اما ای خدای بزرگ من... تو گفتی از عدف خود دست برندارید،درست است که خطاهای من مرا میخکوب میکند اما باز هم امیدم ب توست و تو گفتی ناامیدی گناعی بس بزرگ است، پس خودم را ب طور کامل ب تو سپردم و انیدم تنها ب توست ای خدای بزرگ من...دستم را بگیر.....
خواهرت که گفتی سیزده سالشه فرق میذاره آخه چرا 

بخدا روبروبچه هام دادمیزنه کی عشق منه؟کی عزیزخالس ؟بعدمیدوه بغلش میکنه اسمشومیبره شماباشی ناراحت نمیشی

دقیقا خواهرم اونجاست هر روز من شتید ماهی یباربرم جوری برخورد میکنن میام خونه گریه میکنم

خب چرا میری که اعصابت بهم بریزه

بچه هاتم دلتنگی کردن با یه چی دیگه سرگرمشون کن

اصل ارامش تو با بچه هاته

ولی هر وقت دیدیشون بهشون احترام بذار

آخه خواهرشوهرام هر روز خونه پدرشونن دخترای همسایم همین طور چرامن اینجورنیستم

ناراحت نشو

خب اونا عاشق خانواده شونن

مهربونن

قدر پدر و مادرشونم میدونن

دوسشون دارن 

تو اول قلبت رو صاف و مهربون کن

مگه میشه ادم دلش واسه خانوادش تنگ نشه؟ من 24 ساعت تلفن دستمه واسه مامان بابام. 

هفته ای چند بارم میرم پیششون. 

پسرم ک هر روز بابام میاد میبرتش

صبح ب صبح. 

3 سال اول ازدواج تهران بودم یه چشمم خون بود برای بابا مامانم یه چشمم اشک. 

هرماه کلی پول تلفن میدادیم😂

متولد مهر 
خب چرا میری که اعصابت بهم بریزه بچه هاتم دلتنگی کردن با یه چی دیگه سرگرمشون کن اصل ارامش تو با ...

خب مادرشوهرم پیش خودش نمیگه چرا این خونه پدرش نمیره آخه توخونه مادرشوهرم زندگی میکنم

2706