2737
2734
عنوان

من خیلی تنهام

| مشاهده متن کامل بحث + 354 بازدید | 42 پست
چندسالته؟

برای تاپیک هام گزارش میزنی بترکه لطفا

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  

اول اینکه خدا رحمت کنه پدرتون رو

بعد هم اینکه خدا رو هم در نظر بگیر که کنارته تو هم کنارش باش (از لحاظ روحی) 

و بعد هم اینکه برات آرزو میکنم یه رفیق خوب و صمیمی خدا بهت بده که این تنهایی و واژه تنهایی رو فراموش کنی. 

شما هم برای من دعا کن لطفا

رَبِّ لا تَذرنی فَردا و انت خیر الوارِثین👶🏻❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخی خب دوست پیدا کن؟ کجایی مگه؟

ب چ درد میخورن؟

دوست ک خاهر نمیشه

چن تا رفیق دارم

فقط یکیشون چون پولداره خوبه

مثلا رهانمایی ک بودیم با کمری رانندگی تمرین میکردیم

یا اگه 300کیلومتر اونطرف تر گیر بیوفتم بگم بیا منو ببر

یا ی تومن بزن ب کارتم میزنه

و میدونه ک برمیگردونم

اما رفیق ک خاهر نمیشه

من خیلی درونگرام ادم برای خودش غروری داره 

نمیتونم ک مساعلمو براش تعریف کنم

2731

اره عزیزم

تو خیلی با ارزشی حتی اگر(ازدواج نکرده باشی،بچه دارنشوی،سرکارنروی،پول نداشته باشی،از چهره ات ناراضی باشی)   همین که زن هستی کافیست آفریده زیبای خدا.
🤣🤣🤣🤣چرا نمیری پیام بازرگانی درس کنی لعنتی

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
2738
منم تنها بودم. ولی وقتی دوست پسر پیدا کردم، رفتم یه ردیاب از نیکان خریدم، فهمیدم طرف همه جا میره و ...

این چیه داری تبلیغش میکنی؟؟؟ 

ب اندازه کافی گرفتاری هس اینو دیگه اضاف. نکنین 

ی ذره آسایش نمیذارین برا شوهرا😬

والا منم نه دوستی دارم

چند بار با مادر و پدرم حرف زدم پشیمون شدم

خواهرمم تا الان جز دردسر برام هیچی نداشته اون شیطونه و سرزبوندار همش می کوبنش تو سر من

شاید چون این طوریه اوضاعم معتاد نی نی سایت شدم  

حتی روزی ک پونزده بار فال حافظ گرفتم و گفت بهش نمیرسی، حتی اون لحظه ای ک دیدم پستای یه دخترو یکی در میون لایک کردی و عکس دونفره تون رو دیدم، حتی روزی که با یه زن جدی حرف میزدی و بازم حسودیم میشد و...تو همه ی این لحظه ها خواستم دیگه دوستت نداشته باشم، خواستم برا همیشه ب چشم ی مرده بهت نگاه کنم یه آدمی ک ول کرد رفت برا همیشه و منم گفتم ب جهنم اما نشد...من دل کندن برام عین آب خوردنه من پرم از قبر آدمهایی ک ریختمشون دور پاکشون کردم خیلی راحت از زندگیم ولی خودت بگو این حس لعنتی چرا میگه نرو همه چی درست میشه...؟؟ حالم خوبه ولی چرا ب هر کی میگم چمه میگه احمق نشو ولی من هیچ وقت احمق نشدم هیچ وقت خودمو گول نزدم هیچ وقت نذاشتم حالم بد بشه بخاطر عشقت... توی این برزخ و جنگ حسم ب آینده با واقعیت یه حسی میگه بری هم ناراحت نمیشم، ب هر حال ممنون واسه لحظه هایی ک حال دلم بد بود و خوب شد بعد اینکه تو رو دیدم، لحظه هایی ک خودتم متوجه نشدی دوستت دارم اما من خوشحال بودم... هیچ وقت نذاشتم حالم بد شه هیچ وقت و امروزم حالم خوبه بدون وابستگی بهت میدونم آخرش 20 خرداد 1405 روز عروسیمه با تو...راجب تیکر سوال نکنین عشقا  باردار نیستم
ب چ درد میخورن؟ دوست ک خاهر نمیشه چن تا رفیق دارم فقط یکیشون چون پولداره خوبه مثلا رهانمایی ک بو ...

منم مثل توام .ولی اون رفیقت واقعا در حد خواهره

عزیزم چه قدر زود پدرت و ازدست دادی خدا بهت صبر بده

تو خیلی با ارزشی حتی اگر(ازدواج نکرده باشی،بچه دارنشوی،سرکارنروی،پول نداشته باشی،از چهره ات ناراضی باشی)   همین که زن هستی کافیست آفریده زیبای خدا.
2706