2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

زیر هر کدوم از مبلها و نهارخوری باید فرش باشه

بیشتر نخر به نظرم

گلدون یادت نره

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2728

من همچین خونه ای داشتم ،،،سه تا کنار هم به پهنا میخورد یکم هم فرش از درازا تا میخورد،،حالا بستگی داره عرض خونه شما بیشتر باشه و طبقه پایین سه تا نه متری و کناره انداخته بود

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
من همچین خونه ای داشتم ،،،سه تا کنار هم به پهنا میخورد یکم هم فرش از درازا تا میخورد،،حالا بستگی دار ...

شما چند متری انداختین من میگم پایین نبل استیل رو حذف کنیم حداقل. 3 تا 12 متری میخواد

2738
به نظزت اینا هر کدوم چند متری باشه؟

وقتی سالنت ۹۰ متره به نظرم باید ۱۲ متری بگیری

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊

عزیرم مگه مسجده کلشو فرش کنی خیلی دمده میشه 

من سالنم خیلی بزرگه کلا دو تا فرش دستباف  انداختم یکی زیر میز ناهارخوری 

یکی هم جلو مبلم 

دو تا ۱۲ بگیر بسه رو یکی میزتو بذار دور یکی مبلاتو 

حلالم کنید و خدانگهدار   
نه کلا که نمیپوشونم اگه بخوام کامل بموشه 8 تا 12 متری میخواد

چخبره گلم ۸تا

۳تا ۱۲متری ی هاله ۹۰ مستطیل کامل پر میکنه 

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
شما چند متری انداختین من میگم پایین نبل استیل رو حذف کنیم حداقل. 3 تا 12 متری میخواد

من دوازده متری انداخته بودم به درازا،،،دوتا یکم از عرض خالی بود ،،،واحد دیگه سه تا کنار هم انداخته بود چون عرض خونه کم بود یکمی تا زده بود،،،واحد پایینی هم سه تا نه متری انداخته بود که بنظرم زیبا تر بود 

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
2706