2737
2734
عنوان

رفتارهای عجیبه شوهرم!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1701 بازدید | 81 پست
همین یهو مستقل شدنا مردارو بی مسئولیت و بیخیال کرده دیگه. خانوما حاضر میشن بخاطر یه قرون دوزار هر ک ...

اره والا 

منم نمیگم زن کار نکنه ولی نه هر کاری من واقعن لزومی نمی بینم برا اینکه شوهرم خرج نکنه دست ب هرر کاری بزنم کاری ک در شانم بود میتونم در غیر اینصورت اصللن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون پولشو چیکار میکنه

گفتم ک قبض شارژ خرید خونه این جور چیزها....

همیشه پر یخچالمون چیه مثلا الان گوشت مرغ ماهی میگو مواد شوینده انواع و اقسام برنج بهترین برنج 

این ها رو اون تهیه میکنه من فقط واسه خودم تنقلات میخرم و خرج خودم میکنم

هی نگین قدم نورسیده مبارک😏😏😏تا حالا بیست بار اومدم تعلیق شدم 😏😏😏
2731

بهش بگو هر ماه چطوری بهت وام میدن ؟این وامها قسط نداره ؟!بلاعوضه ؟!چقدر در ماه قسط میدی ؟حساب کن ببینم .اصلا فیش حقوقی شو دیدی ؟فیش حقوقی داره ؟اگه داره بهش بگو باید فیشت و بیاری ببینم

خدایا شکرت .پدر و برادر ندارم ولی در عوض یه پسر ناز بهم دادی .هرچقدر شکر کنم کمه
2738
تا هر کی میاد ی چیزی میگه سریع چند نفر پیدا میشن میگن مستقل شو خودت کار کن انگار کار همینطوری ریخته ...

شما کاملا درست میگین.اصلا یه خانم ،مخصوصا اگه متاهل باشه نمیتونه سراغ هر کاری بره تا مستقل بشه.اصلا کار نیست که....

اره والا  منم نمیگم زن کار نکنه ولی نه هر کاری من واقعن لزومی نمی بینم برا اینکه شوهرم خرج نکن ...

دقیقا نظرمنم همینه.خیلی خانوما هستن شاغلن و کلی توی جامعه حضورشون موثره.بعضیا سرپرست خانواده ان.یسریا شدیدا احتیاج مالی دارن.

اما بعضیا هستن بخاطر خساست شوهرشون حاضر میشن هرکاری کنن.یکی رو میشناسم روزانه از یه مرد بیشتر کارمیکنه ،توی محیط مردونه و کار سخت با حقوق نصف مرد!!!فقط چون نمیخواد ازشوهرش پول بگیره.شوهرشم کیف میکنه و از زندگی لذت میبره و خرج خودش میکنه و توقع داره کارخونه و شام و ناهار همه چی رو زنش روبراه کنه!

اشتباه خانوم اینه ازاول جلو شوهرش واینستاده و حق مسلمش رو نگرفته

خدایاشکرت
بهش بگو هر ماه چطوری بهت وام میدن ؟این وامها قسط نداره ؟!بلاعوضه ؟!چقدر در ماه قسط میدی ؟حساب کن ببی ...

دروغ میگه چون حقوقش بالاست مدام میگه وام گرفتم !!! دختر چه ساده ای اون از من فیش میخواست اول زندگی !! من تا به حال فیشش رو ندیدم و نخواستم ببینم حقوقشم نپرسیدم چقدره با اینهمه پررو هست موقع بحث یهوجنی میشه چرت و پرت میگه شماها میخواید بدونید چقدر میگیرم و چرا میپرسی  و....؟؟!منم میگم من که تا حالا ازت نپرسیدم چقدر میگیری !!! ساکت میشه

من هیچ وقت دست به کارتش نمیزنم گاهی دلم برا خودم میسوزه به هیچی دلم خوش نیست نه لباسی نه آرایشی نه خ ...

عزیزم همین کار هارو کردی ک پرو شده و اینجوری جوابتو میده 

زن خرج داره و باید خرج خودش کنه از بس چیزی نخریدی شوهرت فکر میکنه وظیفته 

حالا این رفتارت رو بزار کنار قبل اینکه حقوقش بیاد بگو من لباس میخوام فلان وسیله ارایشی رو میخوام هروقت گفت وام گرفتم بگو ب من ربطی نداره وام گرفتی یا هرچی منم تو زندگیم نیاز های دارم و توی ک شوهرمی باید برطرف کنی 

برای کار هم میتونی مثلا اگه میشه بری ارایشگری 

خیاطی 

یا تو خونه ترشی اینا درست کنی یا کارای نمدی 

ببین من شوهرم تقریبا مثل شوهر تو ولی ی چیزش فرق داشت هرچی حقوقش میشد میداد خوراکی یا خرج خودش یعنی روزی فقط صد هزار تومن میوه و هل هوله برا خودش من اهل این چیزا نیستم 

بعد دیدم درامدش زیاده ولی ن اصلا لباسی ن پس اندازی ن هیچی فقط خرج الکی میکرد دیگه این ماه دعوای شدیدی باهاش کردم گفتم ن میزاری برم سر کار ن خودت بهم پول میدی هرچی در میاری خرج خودت ومهمون بازی هات میکنی یعنی هررر شب مهمون دعوت میکنه اونوقت مهمونی دیگه زیر پونصد تومن خودت میدونی خرجش نمیشه ایقد ک بجز حقوقش باید قرض هم بگیره دیگه این ماه بهش گفتم میخوام برم خرید کنم وظیفته پول بدی ماهیانه هم باید بریزی ب کارتم چون خودت نمیزاری برم سر کار این ماه یکم بهتر شده و رعایت میکنه 

منم مثل تو از همه چی خودم زدم گفتم ک سخت نگیرم زندگیو ک خوش  باشیم ولی مردا تا وقتی بهشون سخت نگیری ادم نمیشن

دروغ میگه چون حقوقش بالاست مدام میگه وام گرفتم !!! دختر چه ساده ای اون از من فیش میخواست اول زندگی ! ...

خوب اشتباه کردی باید میفهمیدی چقددر میگیره حالام هر طور شده باید سر در بیاری مردا تو مسائل مالی خیلی زرنگن تو ام نامحسوس بفهم چقدر میگیره  و به نظرم بهش لیست بده بگو باید اینارو بخری کوتاه نیا 

خدایا شکرت .پدر و برادر ندارم ولی در عوض یه پسر ناز بهم دادی .هرچقدر شکر کنم کمه
2706