2726
عنوان

رفتارهای عجیبه شوهرم!!!!!!!!

1699 بازدید | 81 پست

خانومااا دیروز حقوق شوهرمو ریختن ولی عسلویه است اما کارتشو گذاشت پیش من هم زنگم زد و هم پیامم داد گفت وام گرفتم !!! چندباریه که مجبور شده کارتشو ببینم به دروغ میگه وام گرفتم ! چون دیر حقوقشو میریزن و یا کارتشو مجبوره بزاره پیشم یا رفتیم بیرون دستم بوده! من بهم برمیخوره هر دفعه میگه وام گرفتم!دیروزم گفت از تو کارتم بدهیه داداشمو بذار کنار میمونه ۵ تومن بدهیه مامانتو که ۱تومنه بده بدهی مامانمو ۵۰۰هزاری بده پول داداشتم که ۲۰۰هزاری میشه بده بقیشم که ۳تومنه بذارخرجیه این ماه و اون ماه البته من بهش ماههای قبل میگفتم آدم حسابی ۲ تومن بذار تو کارت برا خرجی از بس گداست میگفت تو کاریت نباشه همه چی میخرم بعد چیزای اصلی رو میخرید همشم میگفت گرونیه بعضی چیزا و کلی چیزای فرعی هم نمیخرید اعصابم خورد شد و میگفتم کم خرج میکنی ۱۲۰۰ کمه میگفت حساب نکن این دفعه گفت ۳ تومن بذار کنار منم اعصابم خورد شد که دقیق حساب کرد بهش گفتم به درک این پولهایی که این چندروز از حسابم خرج کردم بده ۱میلیونمو بده اونم گفت که مگه نگفتم ۱تومن به حساب مامانت بریز همون ۱تومنته دیگه غیر از اون بازم ۱تومن میخوای! راستش من بهم برخورد ! گفتم با خودم اصلا دست به کرتش نمیزنم تااا بیاد نامردم اگه دست بزنم کاش کار گیرم بیاد ولی این چه کارهایی هست میکنه؟؟؟!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بعضی وقتا باید غرورتو حفظ کنی دست به کارتش نزنی اصلا تحریمش کنی تا ادم بشه

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
خودت مستقل بشو  

تا هر کی میاد ی چیزی میگه سریع چند نفر پیدا میشن میگن مستقل شو خودت کار کن انگار کار همینطوری ریخته ماها نرفتیم سراغش لطفن هم نگین کار عار نیست هر کاری بود بکنین بنظر من بعضی کارها واقعن عاره

بعضی وقتا باید غرورتو حفظ کنی دست به کارتش نزنی اصلا تحریمش کنی تا ادم بشه

من هیچ وقت دست به کارتش نمیزنم گاهی دلم برا خودم میسوزه به هیچی دلم خوش نیست نه لباسی نه آرایشی نه خریدی هیچی فقط یه خوراکی اونم همش میگه چرا هله هوله میخری ارزش موادغذایی بلد نیستی گاهی تخمه پفک خو چیکار کنم

2706