2733
2734

سرکارین بابا فرازمینی کجابود

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو قرانم اومده ک هست اهرام مصر رو هم فرا زمینیا ساختن

بله منم قبول دارم که در قران بارها تاکید شده انچه در اسمانها و زمین هست افریده خداست،خیلی ایات داریم دلالت بر این میکنن که در عالم غیر از انسان موجودات دیگه ای هم هستن اما اونها دنیاشون از ما‌جداست ،تداخلی هیچوقت پیش نمیاد در دنیای ما و اونها ،،هر چیم بوده در حد حدس و‌گمان و مسائل  ثابت نشده بوده همیشه..این اتفاق هم بیشتر شبیه شوخی خود ادماست تا داستانهای دیگه

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2728
سرکارین بابا فرازمینی کجابود

باخوندن امضات دلم گرفت،تقریبا یک صفحه نوشته بودی،

ولی من فقط یه جمله نوشتم،نی نی یاراومد بهم تذکردادکه امضامو بردارم، من نوشته بودم:نینی یارعزیز،اگه کاربریم رولغوکنی،با فریادحبس شده درگلویم چه میکنی؟

واین است معنای آزادی درکشورعزیزم ایران.

من ک مث شما فکر نمیکنم مگه امریکایی ها دیونن ک بیان همچین شوخی کننن! 

تا حالا به این فکر کردی که‌چرا تمام این‌مثلا یوفوها ۹۹ درصدشون تو امریکا پیدا میشن فقط؟؟!!

تداخلی اگر میخواست در زندگی زمینیها‌و فضایی ها رخ بده تاالان خیلی عینی و واقعی پیش اومده بود نه اینکه همه چی در حد حدس و‌گمان و محرمانه های مشکوک باشه

من اینستا ندارم میشه یه ایکرین بگیرید من ببینم

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2738
باخوندن امضات دلم گرفت،تقریبا یک صفحه نوشته بودی، ولی من فقط یه جمله نوشتم،نی نی یاراومد بهم تذکردا ...

عزیزم خط قرمز تو تمام دنیا وجود داره

فکر نکن جاهای دیگه دنیا به راحتی میتونی به ارزشها و ،اعتقادات قانونی کشوری توهین کنی و‌ کسیم کاری به کارت نداره

ارزش دریک‌جا‌ممکنه صیانت از پرچم همجنسبازها و عدم توهین به یهود باشه در یک جا مثل کشورما چیزهای دیگه ای باشه ،درهرحال خط قرمز همه جاهست فقط مواردش فرق میکنه

شما اوضاع این روزهای توییتر و اینستا در حذف پیامهای مربوط به شهید فخری زاده، شنبه های خیابونهای پاریس،سرنوشت روژه گارودی،اوضاع خیابونهای امریکا،جرایم مخالفت با همجنسبازی یا نفی هولوکاست در کشورهای اروپایی یا امریکارومطالعه کن‌تا پی

به حرف من ببری و بدونی که هیچ جای دنیا اون ازادی بیانی که فاانتزی و خیال شماست  وجود نداره و مرز همه جا هست🌹

موفق باشید