2726
عنوان

خوشبحال نی نی سایتی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 35 پست
من خودم یکی همش میگم تند رففتی .الان عابر بمیره .وای چپ کردیم وای مردیم 🤣

دقیقا،همسرم میگه دیوونم کردی

مشکل من فقط در این زمینه نیست

هیچ در موقعیت های حساس به خاطر نادانیم بدترین تصمیم رو میگیرم

زندگیم تا الانش بر پایه ی بس عقلی من استواره

یه نمونه بخوام بگم داداشم کل طلاهای بچه هامو به عنوان قرض ازم گرفت دیگه خبری از پولم نشد،اما هنوز نمیتونم از حق خودم دفاع کنم ،فقط همسرم حرفی بزنه سریع گارد میگیرم و طرفداری بردارمو میکنم

تنها کاری که لازمه فکر کردن قبل از حرف زدنه وقتی عصبی و هیجانی میشی و میخوای زود یک حرفی بزنی خودتو ...

دقیقا مشکلم همین هست ،حرف هام نسنجیده هست ،به خدا همسرم خیلی صبور بوده با توجه به حرف ها و رفتار من

چراکه اگر این رفتار ها برعکس از طرف همسرم بود تا الان کشته شده بود😂😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط در این زمینه نیست مثل تاپیک صمیمیت ممنوع ...بقیه رو یادم نیست باور کن مادر شوهرم یه آدم خنگ ول ...

خوب تاپیکارو بخون یه رفتار عاقلانه انتخاب کن 

تجربه بقیه اگه راست باشه واقعا کمک میکنه .حالا من داستان واقعی اطرافیان گوش میکنم و از اشتباهاتشون درس میگیرم البته نگاه میکنم اگه به شرایط و رفتار زندگی من بخوره اول ازدواجمون یه خانمه گفت اگه سوار موتور بشی تا آخرش همینجوری زندگیت ..من نیومدم دعوا راه بندازم ماشین بخر گفتم وای همه مسخره میکنن از پشت خانمای که رو موتور هستن برا یه خانم سخت موتور کم کم سوار نشدم حاضر بودم دربست بریم ولی موتور نشینم این شد همسرسعی خودشونو کردن و ماشین خریدن 

یا مثلا خونه میدونستم سخت براشون ولی هی میگفتم بدم میاد خانوادهای که خونه سازمانی میشینن و به فکر جمع کردن و خرید خونه نیستن

2728

در کل مقایسه نکن ولی سعی خودتو بکن تغییر داشته باشی تغییری که پیشرفت توش باشه من الان یاد گرفتم به خاطر مسائل کوچیک دعوا راه ندازم .مامانم اینا میگن خیلی صبوری 

میگمصبور نیستم فهمیدم دوست داشتن و عزیز بودن همسرم از اینجور مسائل خیلی مهم تر هست خیلی 

خوب تاپیکارو بخون یه رفتار عاقلانه انتخاب کن  تجربه بقیه اگه راست باشه واقعا کمک میکنه .حالا م ...

یکی از رفتارهای درست همین سیاست برخورد با همسر هست که تا الان هیچی ازش نمیدونستم

دقیقا،همسرم میگه دیوونم کردی مشکل من فقط در این زمینه نیست هیچ در موقعیت های حساس به خاطر نادانیم ...

طرفداری برادر خوب نباید بد برادرتو بگی ولی از طرفی به داداشت بگو 

بگو خداییی نکرده دوست ندارم یه روز همسرم بگه چز شد طلاها لطفا طلاها بخر بده بهم 

طرفداری برادر خوب نباید بد برادرتو بگی ولی از طرفی به داداشت بگو  بگو خداییی نکرده دوست ندارم ...

داداش بزرگم هست حق پدری گردنم داره

از طرفی هم طلاهای دخترم بوده۲۲میلیون شد 

رفت که رفت

نکته هایی که اینجا بهم یاد دادن تو کتاب ها فک نکنم باشه😂😂😂

😰😰😰😂😂😂 باباااااا اینا همه اداننن، بخدا دعوا بشه ها میشن یه هیولاهایی که بیا و ببین ، خیلی کم ممکنه چیزی که میگن باشن گوش نکن، میخوای الان همون یارو که الان لاکچریه یه دعوا راه بنداز باهش ببین میخورتت یا نهنه😂😂😂😂😰😰

دقیقا مشکلم همین هست ،حرف هام نسنجیده هست ،به خدا همسرم خیلی صبور بوده با توجه به حرف ها و رفتار من ...

اره دقیقااا😂من خودمم عجولم اما خیلی دارم رو خودم کار میکنم تا ادم صبوری بشم چون هررروقت صبر کردمم نتیجه شو دیدم👍

2706