2737
2739

دخترم شش سالشه، شوهرمم هر دو سه ماه یه بار میاد مرخصی، نمیدونم چرا دخترم وقتی پدرشو میبینه ، دوست داره اذیتش کنه با شوخیهاش، باباشم هی پسش میزنه ، سیلی میزنه بهش ، بجای اینکه حواسشو با کار دیگه پرت کنه ! فحش میده بچه رو ! جوری که آخر سر بلند میشم ، حال بچه رو میگیرم ! یعنی وقتی شوهرم هست ، تو اون ده روز ، دو هفته ، برنامه ی هر روزمونه ! تازه دخترم از رو نمیره باباش هررر چی فحشش میده ، دعواش میکنه ، میزنتش!!! تازه میخنده !!!!

ولی وقتی نهایتا من وارد عمل میشم ، اونم با شدت ! تازه رفتارشون رو اصلاح میکنن!!! 

نمیدونم ایراد کجای کاره؟! تربیت بچه یا رفتار شوهرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

رفتارشوهرت

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2738

بعد چند ماه باید از دلتنگی بچه رو نبیاد بزاره از سر و کولش بیاد پایین

بچه هم دلش تنگ میشه پدر میخاد نمیدونه چجوری بگه

بخدا بچه من دوسالشه دلتنگی رو میفهمه چه برسه ۶ ساله 

نمیکنه اصلا

باهاش صحبت کن...بگو بچه کمبود محبت داره...

بزرگ بشه و تو خیابون دنبال محبت باشه چیکار کنیم...

با صحبت کردن قانعش کن

یه حاجت خیلی مهم دارم برام صلوات بفرست تا مشکلم حل شه... ممنونم عزیزم 

یکم باشوهرت صحبت کن بیشتر محبت کته

وگرنه خودت جوری محبت کن که کمبود بچه جبران بشه

اتفاقا مردا اصلا پیچیده نیستن بهت زنگ نمیزنه؟ دوست نداره🤌 سر قولش نمیمونه؟ دوست نداره👎رفتاراش تناقض داره ؟ یکی دیگه رو داره👎 فقط وقتی کارت داره زنگ میزنه ؟ داره ازت استفاده میکنه👌 الکی دعوا درست میکنه ؟ داره بهت خیانت میکنه💯 روت سرمایه گذاری نمیکنه ؟ چون فکر میکنه ارزششو نداری👌‏ با خانوادش آشنات نمیکنه ؟ فرد مورد نظرش نیستی بیش‌تر از پنج ساله باهاش بدون حلقه و ازدواج؟ هنوز داره دنبال فرد مورد نظرش میگرده🤙 مردا با رفتارشون حرف میزنن نه با کلمات🤌
2706