2410
2553

من  گوشی بخرم میخوام سامسونگ باشه از داداشم پرسیدم گفت سامسونگ از برنده شیائومی و موتورلا خیلیای دیگه بهتره

بهش گفتم خیلی تعریف شیائومی رو شنیدم گفت شیائومی تازه اومده و معلوم نیست چی و قطعاتش سخت پیدا میشه واس همین سامسونگ میخوام بگیرم حالا توی نت زدم 

آ 31

آ21اس

نمیدونم بنظرم شما چی بگیرم من خودم گوشی ندارم و تایپکم با گوشی مامانم گوشی واسه درسام میخوام گوشی مامانم با داشتن اندورید پایین یعنی اندورید 4.4.4 منو کلافه کرده برنامه های دبیر نصب نمیشن سایتا رو باز نمیکنه اعصابم خورد شده یه گوشی با اندورید 10 میخوام  دوربین خوب  میخوام لطفا راهنماییم کنید

شیاومی ...الان پیشرفته ترینه...

از سامسونگ هم بهتره...

موتورلا تازه اومده و هنوز قطعاتش نیستش...

شیاومی برند برتر سال شده...

جات بودم شیائومی میخریدم ...

خودم سامسونگ داره...گوه هستش...به معنای واقعی ...قبلا هواوی داشتم ...خیلی پیشرفته بود الان که امریکا تحریمش کرده ...نرم افزاراش به روز رسانی نمیشن

یه حاجت خیلی مهم دارم برام صلوات بفرست تا مشکلم حل شه... ممنونم عزیزم 

چقدر میحای هزینه‌ کنی، من داداشم میخاستم م شیائومی بگیرم تذاشت دوستش موبایل فروشی داشت ازش پرسیده بود هونور گرفتم خیلیم راضیم

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سامسونگ های a5 و a7 برخلاف جدیدا  یعنی آ۱۰ و  آ۵۰ و ... ضد آبه و برا من در درجه اول ضدآب بودن مهم بود و مهمه

سلام، به ۹۹.۹.۹ یی ها لطفا نمک رو زخم نپاشین من جزو اونا نیستم ولی مسخرشون نکنین چون وقتی ببینن کسی میاد مسخرشون میکنه اعتماد به نفسشون کم میشه و دیگه سراغ اینکارا نمیرن اینکارا بیشتر برا روحیه دادن و امیدوار شدن به زندگیه، شاید این کارا تنها امیدیه که میتونن به خودشون و زندگیشون بدن و خودشون هم میدونن قرار نیست اتفاق خاصی رخ بده ولی همین چیزا باعث روحیه گرفتنشون میشه و بعضی‌ها هم چاره ای دیگه ای برا تحمل کردن وضعشون ندارن میدونین چقدر درد داره آدم اینجوری باشه؟؟پس لطفا نمک نپاشیم                                                       ******************************************گاهی نظرات رو با لحن خودمون و اشتباهی میخونیم و منظور  طرف رو اشتباهی متوجه میشیم گاهی بدون قصد باعث آزار بقیه میشیم و گاهی سوتفاهم میشه  و گاهی بخاطر اطلاعات کم گفتن نظر و قضاوت اشتباهی میکنیم و گاهی بعضی‌هامون ندونسته قضاوت میکنیم      پس بخشدم و ببخشین و سعی کنیم نظرات اشتباه و دل شکن و قضاوت اشتباه رو ببخشیم
2456
شیاومی ...الان پیشرفته ترینه... از سامسونگ هم بهتره... موتورلا تازه اومده و هنوز قطعاتش نیستش... ...

واقعا نمیدونم شیاومی مدل چی؟؟؟ خوبه

واقعا هواوی اعصاب منو خورد کرده هیچ برنامه ی باز نمیکنه اعصاب خورد کن شده

واقعا نمیدونم شیاومی مدل چی؟؟؟ خوبه واقعا هواوی اعصاب منو خورد کرده هیچ برنامه ی باز نمیکنه اعصاب خ ...

هوواوی بخاطر تحریم اینجوری شده...وگرنه مارک خیلی خوبی بود...

نمیدونم هر چی قیمت بالاتر امکانات بیشتر

یه حاجت خیلی مهم دارم برام صلوات بفرست تا مشکلم حل شه... ممنونم عزیزم 
2714

سامسونگ هم چند ساله الان کیفیت آنچنانی نداره ولی تا ۷ روز نمایندگی پس میگیره اگه خراب باشه

شیائومی هم خوبه ولی بخوای بفروشی ریسک فروش و قطعات و ... گارانتی داره

A51 و همون مدلی که گفتی بهتر صفحش دقت کن سوپر امولد باشه مدل های ارزون تر  pls tft ها مشکل فنی و لرزش دارن کلا وزن گوشی های سامسونگ هم الان خیلی زیاد شده نزدیک ۲۰۰ گرم مدل جالبی وجود نداره

واقعا نمیدونم شیاومی مدل چی؟؟؟ خوبه واقعا هواوی اعصاب منو خورد کرده هیچ برنامه ی باز نمیکنه اعصاب خ ...

الان هواوي هاي خيلي خوب با اندرويد بالا هستن

هواوي شما قديميه عزيز

عزیزم اگه چیزی گفتم که ناراحت شدی، بگو تا دوباره بگم.
منظورت چی متوجه نشدم عزیزم

میگم باید ا ولویتهات رو بررسی کنی قیمت کیفیت حافظه گوشی و ...

من خودم مهمترین و ی ژگی برام ضد آب بودن گوشی بود و به همین دلیل a5 گرفتم ۲۵۰۰ تومن

اگه ضد آب بودن مهم نبود گوشی y5 2019 بود یه تومن اونو میگرفتم الان همون حدود ۳۵۰۰ تومن شده از بس قیمتا رفته بالا

سلام، به ۹۹.۹.۹ یی ها لطفا نمک رو زخم نپاشین من جزو اونا نیستم ولی مسخرشون نکنین چون وقتی ببینن کسی میاد مسخرشون میکنه اعتماد به نفسشون کم میشه و دیگه سراغ اینکارا نمیرن اینکارا بیشتر برا روحیه دادن و امیدوار شدن به زندگیه، شاید این کارا تنها امیدیه که میتونن به خودشون و زندگیشون بدن و خودشون هم میدونن قرار نیست اتفاق خاصی رخ بده ولی همین چیزا باعث روحیه گرفتنشون میشه و بعضی‌ها هم چاره ای دیگه ای برا تحمل کردن وضعشون ندارن میدونین چقدر درد داره آدم اینجوری باشه؟؟پس لطفا نمک نپاشیم                                                       ******************************************گاهی نظرات رو با لحن خودمون و اشتباهی میخونیم و منظور  طرف رو اشتباهی متوجه میشیم گاهی بدون قصد باعث آزار بقیه میشیم و گاهی سوتفاهم میشه  و گاهی بخاطر اطلاعات کم گفتن نظر و قضاوت اشتباهی میکنیم و گاهی بعضی‌هامون ندونسته قضاوت میکنیم      پس بخشدم و ببخشین و سعی کنیم نظرات اشتباه و دل شکن و قضاوت اشتباه رو ببخشیم
2706