2726
عنوان

سرکوفت زدن شوهر به خاطر سایز سینه

| مشاهده متن کامل بحث + 38470 بازدید | 173 پست
میگم بهش میگه با اون پول میرم یکی دیگه رو میگیرم چه کاریه بدم تو عمل کنی

بگو پس هررررری

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜
ولی تو هم سایز التشوبکوب تو سرش که بفهمه اینا دست خود ادم نیست دوستم رازیانه بخوری هم بزرگتر میشه ها ...

اره ۱۲ سانته از خودش نمیدونم کوچیکه یا نرمال. رازیانه استفاده کردم بدتر لاغرم کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تو هم سایز چیزش رو بزن تو سرش 😆😆😆

😂😂😂😂

///💎نگین قلبتم❤///❤ همیشه عشق باشد؛همیشه برکت❤/// «همین که در آغوش هم هستیم،حالِ هر روزِمان خوب است..» 💜💍👫🏻 👐🏻🥬🥕///جان من و جهان من 💜///هیچوقت باهام چشم تو چشم نشید😌دل به یغما میبرد چشمان مستم😌فقط عشقم میتونه بام چشم تو چشم بشه چونکه چشام مال خودشه😌///نور مهم نیست! وقتی قلبت روشنه...!💫 //من هوشبرم،،،هوشبرِتو،،،ینی تمام عارامشِ تو///وَاللهُ یَعْلَمُ مَا فِی قُلُوبِکُمْ 💫///💎❤///♥این را بدان که عاشق ترین فرد زمینم ،،، دنیا بداند تا آخرش با تو همینم♥♥♥ ///اصالت تو خون آدماست ... اداشو درنیارید!😁😌/// کاربر آنید_پ ام ///
😂😂😂😂

دختر تو چشات وببند زشته😊

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
اره ۱۲ سانته از خودش نمیدونم کوچیکه یا نرمال. رازیانه استفاده کردم بدتر لاغرم کرد

این بخاطر دیدن فیلمهای اونجوریه...

همه فکر میکنن زنها باید سینه بزرگ داشته باشند

یه حاجت خیلی مهم دارم برام صلوات بفرست تا مشکلم حل شه... ممنونم عزیزم 
دختر تو چشات وببند زشته😊

عهههههههههه😂

///💎نگین قلبتم❤///❤ همیشه عشق باشد؛همیشه برکت❤/// «همین که در آغوش هم هستیم،حالِ هر روزِمان خوب است..» 💜💍👫🏻 👐🏻🥬🥕///جان من و جهان من 💜///هیچوقت باهام چشم تو چشم نشید😌دل به یغما میبرد چشمان مستم😌فقط عشقم میتونه بام چشم تو چشم بشه چونکه چشام مال خودشه😌///نور مهم نیست! وقتی قلبت روشنه...!💫 //من هوشبرم،،،هوشبرِتو،،،ینی تمام عارامشِ تو///وَاللهُ یَعْلَمُ مَا فِی قُلُوبِکُمْ 💫///💎❤///♥این را بدان که عاشق ترین فرد زمینم ،،، دنیا بداند تا آخرش با تو همینم♥♥♥ ///اصالت تو خون آدماست ... اداشو درنیارید!😁😌/// کاربر آنید_پ ام ///

توو چرا حالت از خودت بهم میخوره؟

شوهرت مشکل داره نه تو!

اصلا سینه کوچیک عیب یا ایرادی نیست که بخواد مسخره کنه

کافیه مدلای معروفو ببینی یا سرچ تو نت بزن

سلام (-:
2706