2733
2734
عنوان

اینکه دلت نخواد مادر بشی ناشکریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1011 بازدید | 97 پست
عزیزم اینجا همه میخوان ادم و قانع کنن به محض ازدواج کردن باید بچه بیاری اونم سه چهار تا باور کن واسه ...

آره بخدا،یکی از آشناهای همسرم بخاطر نداشتن پول سونو حلقه ی ازدواجشو فروخت تازه از چند ماه قبل هم کلی برنامه ریزی کرده بودن واسه بچه دار شدن، الان پسرشون لکنت زبون داره ولی پول ندارن ببرنش گفتار درمانی میگن بزرگ شه خودش خوب میشه

شایدم آسیب دیدم و یادم نیست، نمیدونم، ولی از وقتی یادمه هیچ وقت هیچ حسی نسبت به بچه ها نداشتم. همسرم ...

عزیزم شما  فرزندی یا هنسرت؟بله احتمالش خیلی زیاده.شما یادت نیست.ولی،حالا عیبش چیه؟من خودم الان یدونه دارم.میدونمم تک  فرزندی خوب نیس.ولی منو بکشن دیگه بچه نخواهم اورد.دلیلشم اینه که همش خواهر کوچممو مراقب بودم و جعمش،میکردم. قدیم که مجرد بودم

کاری،که خیلی مامانای این سایت میکنن میگن با اختلاف زیاد بچه دومو میاریم که بچه اولمونو کمک کنه .خبر ندارن بچه اولشونو بیچاره میکنن.کاری،میکنن از بچه داری بیزار بشه

.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شایدم آسیب دیدم و یادم نیست، نمیدونم، ولی از وقتی یادمه هیچ وقت هیچ حسی نسبت به بچه ها نداشتم. همسرم ...

اسی من ب این فکر میکنم ک دو روز دیگه بشینم بگم وای بچم رشدش کمه وای دور سرش رشد کرده یا نکرده وای بینی بچم کیپه نمیتونه نفس بکشه وای چرا دندون در نمیاره نکنه دیر شه وای چرا پاهاشو  کج میذاره ازارم میده.اینکه بچم کوچکترین مشکلی داشته باشه من دق میکنم پس ترجیح میدم بچه ای نباشه ک این مشکلاشم نباشه.

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
2731
2738
همسرتون نظرش چیه؟

اون بچه میخواد ولی همش میپیچونمش.الانم گفتم قبل بارداری باید دارو استفاده کنم و ازمایش بدم چند ماه طول میکشه.میدونه دروغ میگم ولی ب روی خودش نمیاره تا ی روز اساسی حالموبگیره خخ

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
یک سال و نیم

ویڙگی های بچه اخر اینه که یا خیلی مستقل و سرخود،میشه یا برعکس حرف گوش،کن..سازگار.

چون یه عمر،همه ازش،بزرگتر بودن و میخاستن خودشون ثابت کنن.حالا وقتی،بزرگ میشه خودشو یجورایی ثابت میخاد،کنه.شما اختلاف سنیتون که زیادم نبوده.احتمال زیاد،رفتار پدر و مادرت جایی،ایراد داشته.البته اینایی ان گفتم موثره.کلا بچه اخر،اسیب و داره یمقدار

اون بچه میخواد ولی همش میپیچونمش.الانم گفتم قبل بارداری باید دارو استفاده کنم و ازمایش بدم چند ماه ط ...

منم از این میترسم همسرم یه روز پشیمون بشه ، به هر حال همه چی احتمالش هست

منم از این میترسم همسرم یه روز پشیمون بشه ، به هر حال همه چی احتمالش هست

البته من عاشق کارمم هستم این بی تاثیر نیست

2706