2737
2734
عنوان

اینکه دلت نخواد مادر بشی ناشکریه؟

1011 بازدید | 97 پست

اینکه  وقتی حرف از بچه میشه وحشت کنی و تن و بدنت بلرزه، اینکه تصور مادر شدن برات غیرممکنه، اینکه دیدن نی نی خوشگل و تپل مپل، خنده هاشون، لمس دستشون، بغل کردنشون، بو کردنشون،هیییچ حسی بهت نمیده،اینکه خدا خودش از دلت خبر داره و میدونه هیچ حسی نسبت به بچه نداری، نه ذوقی، نه اشتیاقی، نه انتظاری، آیا بازم نخواستن بچه ناشکریه؟ چرا نباید همدیگه رو درک کنیم، چرا هر کی دلش بچه نخواست فوری میکوبن تو سرش و هزار تا دلیل من درآوردی میارن که به زور بخوان نظرشونو تحمیل کنن؟مگه بچه جزو ضروریات زندگیه که نداشتنش و نخواستنش باعث بشه بقیه مثل آب خوردن بهت برچسب بی لیاقتی بزنن؟  من چند ساله خواننده خاموشم، فقط تاپیکهای بچه داریو دنبال میکنم که حداقل با خوندن حرفهای بقیه ی خانومها یه حسی نسبت به بچه پیدا کنم اما نمیشه. نمیدونم چیکار کنم که این حس بچه خواستن به وجود بیاد. این حس بچه نخواستن غیرعادیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه هرکسی یه علایق‌ی داره منم اصلا دلم نمیخواد مادر شم.یکی دوسداره یکی دوسنداره 

اولش یه خواننده خاموش بودم😎ولنتاین97عضو شدم با کاربری 🍁خزان🍁21مهر 99سوپرایز شدم و تعلیق شدم یهووویی🧐😟خلاصه که یه تعلیقی ام به دلایلی نامعلوم😶🤐🤫

دوس نداری واقعا خب فکر نکنم ناشکری باشه ولی..

بچه مردمو شاید حسی نداری بچه خودت فرق کنه با بقیه برات..

انشاءالله که این حس درونت بیدار شه واقعا مادر شدن لذت داره مخصوصا موقع بارداری😍

اسم کاربریم محمدعلی اسم پســرمه❤اشتباه تایپ شد نتونستم درستش کنم😤
2738
2706