2733
2734
عنوان

وای دارم خفه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 599 بازدید | 62 پست
روی من نوشته با هیچ چیز ترکیب نشه چرا اینکارو کردیاحتمالا ریه هات سوختن

به خواهرم گفتم قاطی نکیم گفت هیچی نمیشه قاطی کن چشمامم داره میسوزه

نمیشه من انگشت بزنم حالا که امضا ندارم🙊🙊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

در حموم و ببند و بذار هوا تو خونه جریان داشته باشه حداقل آب بخور چند لیوان... فعلا هم نرو حموم و نشور تا حالت خوب شه یا کسی بیاذ آب بکشه 

اصلا هم با آب داغ نشور که داغون میشی 

چه خودت چه کسی میخاد آب بکشه در و باز بذاره و کل در و پنجره خونه رو باز بذار بو بره 

و هیچوقت  مواد شوینده و ترکیب نکن 

اولش یه خواننده خاموش بودم😎ولنتاین97عضو شدم با کاربری 🍁خزان🍁21مهر 99سوپرایز شدم و تعلیق شدم یهووویی🧐😟خلاصه که یه تعلیقی ام به دلایلی نامعلوم😶🤐🤫
2738

زنگ بزن اورژانس و مشورت بگیر

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂

و اینک اگ خودت یا کسی میرید آب بکشید حتما جلو دماغتو ببند با پارچه ای ماسکی شالی محکم که بو رو حس نکنی 

اولش یه خواننده خاموش بودم😎ولنتاین97عضو شدم با کاربری 🍁خزان🍁21مهر 99سوپرایز شدم و تعلیق شدم یهووویی🧐😟خلاصه که یه تعلیقی ام به دلایلی نامعلوم😶🤐🤫
و اینک اگ خودت یا کسی میرید آب بکشید حتما جلو دماغتو ببند با پارچه ای ماسکی شالی محکم که بو رو حس نک ...

باشه عزیزم ممنون❤

نمیشه من انگشت بزنم حالا که امضا ندارم🙊🙊

مامان من همینکارو کرد میخواست مث تو خفه بشه تا چند روز هم نمیتونست نفس بکشه و سینش خس خس میکرد خیلی بد بود

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
پالتو پوشیدم رفتم بهتر شدم یکم چشمامم میسوزه الان

چه خوب عزیزم،خیالم راحت شد،ازاین به بعد بیشتر مراقب باش،سلامتیت از هرچیزی مهمتره🌹

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
2706