2703
2553

چرا نمیان خوابم مگه گناهکارا دل ندارن؟

چرا حاجتمو نمیدن؟

حتی ی نشونه .

چرا خدا جواب سئوالمو ک باعث گنراهیم میشه نمیده 

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

ببخشید عزیزم لینک میذارمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/5504907/۷۰-مرتبه-سوره-ی-حمد-به-نیت-شفای-بیمارِ-من-و-سلامتی-عزیزانم-و-همه-ی-بیمارها

ناامید از در رحمت به کجا باید رفت؟یا رب از هرچه خطا رفت؛ هزار استغفار...

تا حالا شده تشنه باشی تو خواب ببینی رفتی اب خوردی....

اگه نیاز داشته باشی میبینیش...

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزیم😊

اگه واااااقعا دوست دتری به جواب سوالت برسی،حتما موضوع: موانع استجابت دعا رو گوش کن.

یک سلسله سخنرانی های بیست دقیقه ای هست حدودا. 

من که خیییییلی استفاده کردم😊

آدرس کانال تلگرام و ایتاشون تو امضام هست. 

یا علی 

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
2720
شده و ندیدمش😭

شک نکن به اندازه کافی تشنه نبودی 

خواب ناخوداگاهت رو بهت نشون میده

اگه در ناخوداگاهت باهاشون در ارتباط باشی میان

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
عزیزیم😊 اگه واااااقعا دوست دتری به جواب سوالت برسی،حتما موضوع: موانع استجابت دعا رو گوش کن. یک سل ...

خب یکیش عاق والدینه من نمیتونم با مادرم دعوا نکنم هیچ کس تحملشو نداره ک منم داشته باشم باید ی چیزی بگم بهش😩

2714
کدوم امام؟ امام خمینی؟ این همه میگن روح خمینی آمد مگه قرار بیاد ظاهر بشع؟ مگه با چشم دیده میشه؟ شاید ...

نه منظورم یکی از،چهارده معصوم ائمه 

ینی چی ینی هرکی خوابشونو می بینه خوده ائمه یا پیامبر خواستن ک بیان توخوابشون؟؟؟

نه عزیزم به هرچیزی عمیقا فکر کنی تو خواب میبینیش

خب یکیش عاق والدینه من نمیتونم با مادرم دعوا نکنم هیچ کس تحملشو نداره ک منم داشته باشم باید ی چیزی ب ...

میفهمم چی میگی.

اما خودت داری جواب سوالت رو میدی😊عاق والدین خیییلی بده.

عزیزم ،معلومه که تحمل خییییلی چیزها برای انسان سخته.اما دلیلی که یک عده میتونن اون رو تحمل کنند،افزایش شناختشون نسبت به خودشونه.

عزیزم ،اگه میخوای بزرگترین لطف رو در حق خودت بکنی،از درسهای استاد شجاعی استفاده کن.

من هم سالها مشکلات روحی داشتم و تحمل خیلی چیزها برام سخت بود.

کاش اینکار رو بکنی🥺

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
2706