2733
2734
عنوان

مهمونی مادرشوهر و برادر شوهرم

356 بازدید | 19 پست

سلام

من چندتا کاربریم تعلیق شده جدید نیستم کاربریم جدیده

برادرشوهرم کرونا گرف واسه بار دوم یه سری از آشناهاشون دکترن خیلی کمکش کردن اونم امشب دعوتشون کرد واسه تشکر حالا که تستش منفی شد

اینا هم کل خانواده رو دعوت کزدن به ما نگفتن حتی واسه پذیرایی هم اومد ظرف از من گرف

همع مون توی یه ساختمونیم

ما چون رعایت نمیکنن دختزمم 5 ماهشه رفت و امدی نداریم ولی توقع داشتم یه تعارف خشک و خالی بکنن حداقل

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خاستم لجتو درارن

نه حالا به ای تابلویی 

مثلا میدونی چجوری ان؟

هر چی قرتی تر و لختی تر و اینجوریا باشی بیشتر میخوانت دوس دختر همین برادرشوهرم و جاری جدیده اهل لخت پوشدن و کارای این مدلی ان

برا همین فک میکنن اونا با کلاسن من که سرم گرم زندگیمه به نظرشون باکلاس نیستم

2728
اره میفهمم چی میگی اطراف منم آدم اینجوری زیاد هست باید از بالا بهشون نگاه کنی خوششون میاد

همین جاری جدیده انقدررررررر بی ادبه روز قبل عقدش یه استوری گذاشته بود تو گوه میخوری در مورد جهاز من حرف بزنی عذرمیخوام میرینم بهت یه بار دیگه اسم منو بیاری اون که به ما نریده بود کلاغ ک.... دریده بود با کاربری قبلیم پیاماشو گذاشته بودم حالا بعد دوماه من فهیمدم با من بوده به جان بچه م من  حتی یه کلمه پشت سرش حرف نزده بود اصلا ما بخاطر کرونا از اسفند هیچ جا نرفتیم هیچ کسم ندیدیم چون با میکرو باردار شدم خیلی مراعات میکردیم

2738
خوب اونو گفتی چی جواب داد)؟؟

الکی یه عذر خواهی کرد که بخدا منم نمیدوستم زن و بچه ن در صورتی که اومد از من 24تا قاشق چنگال و ظرف پذیرایی گرف خودشم حسابی تیپ زده بود غذاشم از صبح گذاشته بود منم دیگه  بحث نکردم گفتم ما که مهمونی نرفته نیستیم ولی هر کسی با رفتارش ادب خودشو نشون میده

همین جاری جدیده انقدررررررر بی ادبه روز قبل عقدش یه استوری گذاشته بود تو گوه میخوری در مورد جهاز من ...

ولش کن به بچت برس بزار اونا هرکاری میکنن بکنم تهش تو میمونی و ی زندگی خوب اونام به زودی پاچه همو میگیرن به این دوستیشون نگاه نکن همچین آدمی ظرفیت دوستی ندارم به زودی خودشو نشون میده

الکی یه عذر خواهی کرد که بخدا منم نمیدوستم زن و بچه ن در صورتی که اومد از من 24تا قاشق چنگال و ظرف پ ...

ولش کن اگه باز حرفی زد در مورد مهمونی بگو والا فرهنگم خوب چیزیه تو این کرونا دورهمی 

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
ولش کن اگه باز حرفی زد در مورد مهمونی بگو والا فرهنگم خوب چیزیه تو این کرونا دورهمی 

بخدا هشت ماهه باردار بودم همین برادر شوهرم کرونا گرف از قصد از ما مخفی کردن همه شون میدونستن الکی به گفتن سرما خورده من و شوهرمم گرفتیم بخدا با شکم حامله مردم و زنده شدم تااااااااااا یه ماه بعد زایمان فهمیدیم ای بابا این که تستش مثبت بود

الکی یه عذر خواهی کرد که بخدا منم نمیدوستم زن و بچه ن در صورتی که اومد از من 24تا قاشق چنگال و ظرف پ ...

ولش كن بابا 😑 حيف اعصاب و وقتت نيست بخاطر رفتار غلط ديگران خورد بشه؟ به نظرم بي توقع باش و خيلي محترمانه مثل خودشون باش ! توقع نداشته باش نزار ازت توقع داشته باشن گلگيم كردن شمام بگو ولي فكر نكن بهش ... باور كن اون الان خواب هفت پادشاهو ميبينه شما اينجا ناراحتي! اگرم درست متوجه شده باشم بچتون كوچولوا بيشتر از هر موقعي لازمه كه مراقب حالتون باشيد چون به اون طفل معصومم انتقال ميدين ! 

بخدا هشت ماهه باردار بودم همین برادر شوهرم کرونا گرف از قصد از ما مخفی کردن همه شون میدونستن الکی به ...

عجب ادم های عجیبی هستن واقعا ب زن حاملم رحم نکردن..کروناشون برا شما بوده مهمونیشون برا دیگران...اصلا ب روشون نیاری ها ب جهنم توهم تلافی کن ی روز مهمونی بگیر اونارو صدا نزن

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
2706