2726
عنوان

خامه

115 بازدید | 15 پست

دوستان توروخدا کمکم کنید من یه کیک درست کردم واسه تولد همسرم بعد وسطشم رو هم خامه گذاشتم و روش الان که کارم تموم شده خامه همش شل میشه می‌ریزه گذاشتم تویخچال درست میشه به نظرتون توروخدا کمکم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چون وسط کیکه ت دیگه کاریش نمیشه کرد اگه هنوز استقاده نکرده بودی یا روی کبک زده بودی میشد

بزار بمونه یخچال در کل ممکنه درست شه کلا ولی موقع سروش زودی بیار برش بزن بخورید راه حل دیگه اینه که برید سر یخچال تولد بگیرید😂😅

🌸میشه برای نی نی دار شدن من هم یه صلوات بفرستی؟❤🌸رب لا تذرنی فرداً و انتَ خیر الوارثین❤💖

عادیه ولی یه راهکار بزار بدم شما باید وقتی که داشتین خامه رو باهمزن برقی هم میزدین زیر ظرف خامه یک ظرف دیگه پر از تیکه های ریز ریز یخ میزاشتین تا خامه شل نشه و فرم خودشو حفظ کنه روی کیکتون هم شهد شکر و اب درست کنید قاطی کنید بزارید باعث میشه کیک پفش نخوابه و قالب کشی خامه یا تزیین خراب نشه 

کاربری دست دو نفر 

ظرفی که توش خامه زدینوباید چندساعت قبل باید توفریزر میزاشتین بعد وقتی داریدخامه میزنید یه ظرف دیگه پراز تیکه های یخ زیر ظرفِ خامه باید قراربگیره 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
ظرفی که توش خامه زدینوباید چندساعت قبل باید توفریزر میزاشتین بعد وقتی داریدخامه میزنید یه ظرف دیگه پ ...

من الان تو یخچال گرفته به نظرتون وقتی آوردم که برشش بزنم بزنم یا شمع اینا فوت کنیم با نمیشه خراب نمیشه

2706