2726
عنوان

یبوست بچه یکساله

| مشاهده متن کامل بحث + 2819 بازدید | 64 پست
نه بابا دور از جون شما درست میگی گلم،اصلا می رم دهن دکترشو جر میدم    واااااالا

جدی میگم ب خدا حالا تو باور نکن دختر خواهرم غذای میکس میخورد 

بزرگ شد وای یه مدت که اوق میزد غذای معمولی میخورد یه مدت انقدر تو دهنش نگه میداشت که همه دندوناش خراب شد

الانم از بس نگه میداره دهنش افت میزنه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بریز دور دکتر رو که یکی در میون باید در مطبشونو گل بگیرن البته حق میدم گوش نکنی  منم بچه اولم ...

خدا بچه هاتو حفظ کنه

یه سوال دیگه ،بین گردن و شونه های دخترم مثل یه سکه قرمز و دون دون شده گاهی بهتر میشه گاهی ام بیشتر و میخاره

پیش اومده واسه کوچولوهات یا دیدی ؟

2728
خدا بچه هاتو حفظ کنه یه سوال دیگه ،بین گردن و شونه های دخترم مثل یه سکه قرمز و دون دون شده گاهی بهت ...

شاید کهیر یا حساسیت غذاییه دقت کن بیبین چی بدترش میکنه

شایدم مارک لباسش باشه

یبار پای پرسرم یه همچین چیزی داشت هوون اولیه که همش میبردمش دکتر😂😂

خلاصه گفت قارچه یه پماد و صابون داد حل شد البته بردم دکتر پوست

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
جدی میگم ب خدا حالا تو باور نکن دختر خواهرم غذای میکس میخورد  بزرگ شد وای یه مدت که اوق میزد غ ...

باور میکنم گلم خب حرفت درسته

من از فردا شروع میکنم

من سرلاک و چهار مغزم میدم ،اینا باعث یبوست نمیشه؟

باور میکنم گلم خب حرفت درسته من از فردا شروع میکنم من سرلاک و چهار مغزم میدم ،اینا باعث یبوست نمیش ...

نه 

به خدا نمیخوام اذییتت کنم ولی سرلاک چیزه خوبی نیس خودت فرنی درست کن

با بادوم

طفلک شایدهمون سرلاک روده هاشو یبس کرده

شاید کهیر یا حساسیت غذاییه دقت کن بیبین چی بدترش میکنه شایدم مارک لباسش باشه یبار پای پرسرم یه همچ ...

سیتریزین ک میدم بهتر میشه ولی کامل نمی ره و کمرنگ میشه و به زردی میزنه

سیتریزین ک میدم بهتر میشه ولی کامل نمی ره و کمرنگ میشه و به زردی میزنه

وای نکن سیتریزین رو هوش بچه اثر میزاره

اصلا زیر یه سال نباید داد

والا اینجور میگی همون زخم پای پسرم تو ذهنم میاد فقط

روی ساق پاش بود دوتا پماد داد باهم قاطی کردم خوب شد دوروزه

میخوای داروخانه نشون بده

نه  به خدا نمیخوام اذییتت کنم ولی سرلاک چیزه خوبی نیس خودت فرنی درست کن با بادوم طفلک شایدهم ...

فرنی ک دوس نداره یا حریره با دوم

ولی منم به سرلاک شک دارم ،چند وقت نمیدم ببینم درست میشه شکمش

فرنی ک دوس نداره یا حریره با دوم ولی منم به سرلاک شک دارم ،چند وقت نمیدم ببینم درست میشه شکمش

یبوست یعنی معده و رودش خشک‌و سرد شده

بهت پیشنهاد میکنم درمورد طبع ها مطالعه کنی اصلا زندگیت دگرگون میشه نه تنها خودتو بچت سالم میشید بلکه ادم شناس میشی میفهمی با کی چه رفتاری‌کنی

وای نکن سیتریزین رو هوش بچه اثر میزاره اصلا زیر یه سال نباید داد والا اینجور میگی همون زخم پای پسر ...

دخترم 6 ماهه ام بود دکتر تجویز میکرد سیتریزینو

حالا اگه قرمزیا ادامه دار بود میبرم دکتر دیگه چاره ای نیست

20 روز پیش بردمش برای جواب ماهانه پیش دکتر

لعنتی به خاطر کرونا جرات نمیکنم میگم شاید خوب شه نبرمش بیرون

دخترم 6 ماهه ام بود دکتر تجویز میکرد سیتریزینو حالا اگه قرمزیا ادامه دار بود میبرم دکتر دیگه چاره ا ...

درمورد حساسیت خیلی مطالعه ندارم متاسفانه

دخترم 6 ماهه ام بود دکتر تجویز میکرد سیتریزینو حالا اگه قرمزیا ادامه دار بود میبرم دکتر دیگه چاره ا ...

دکتر انقدر چرت و پرت تجویز میکنه میدونی چرا؟

چون مریض انتظار داره رفت دکتر اومد بیرون خوب بشه

اگه نشه میره پشت سرش میگه دکتره بد بود

اونم میگه حالا که اینجوریه بخور عواقبش پای خودت

چقدر من از این ظهره مارها به بچم دادم😭😭😭

2706