2733
2734
عنوان

دلم میخواد ب طور وحشیانه غذا بخورم😐😭

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 38 پست
من قدم ١٦٤ وزنم ٦٧ ولى حس نميكنم چاقم 😬 البته يه كم شكم دارم كه از بعد زايمانم مونده 

درد من ی گرفتاریه کوره 

راه حل داری عطار باشی؟😂

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عوضش سالمی  هرکی کم بخوره بدنش سالم میمونه مریض نمیشه

رفلاکس معده دارم

خلاصه که هیچ وقت از چیزی که داریم راضی نیستیم

شما دنبال کم کردن وزن من دنبال اضافه کردن 

مگر تو در مسیر نسیم ایستاده‌ای امشب/ که عطر زلف پریشان/ دوباره جانم را زِ دست باد/ به آغوش باده میراند؟

اب بخوریم هم  معده خودشو جمع میکنه  مثلا  بعد از ظهر  گشنه شدم اب بخورم  سیر میشم  موقت البته  باز دویاره گشنم میشه ولی معدم خودشو جمع میکنه اب بخورم ؟

کاربریه دومم هست                                                 صلوات شمارمو میگیرم دستم میام نی نی سایت                                       دنبال دعوایین درو بره من نیاین                                                     تاپیکایه باحال تگم کنید                                                طلاق کاره بدی نیست فرزندم طلاق بگیر                                                      دوستون دارم بوچ بوچ 
2731
راه حل تو خداروشكر اسونه اضافه وزن زيادى هم ندارى تو ميتونى 💪

ن جدی ی گرفتاری دارم😔فقط نمیتونم جله ای بردارم ک ترک گناه بگه چون من مدام با مادرم دعوا دارم

اب بخوریم هم  معده خودشو جمع میکنه  مثلا  بعد از ظهر  گشنه شدم اب بخورم  سی ...

اب سیرت نمیکنه ک بالاخره باید غذا بخوری دیگه 

سعی کن ناهرتو حذف کنی صبحونه و شام بخوری ظهرها غذا نخور درواقع بین صبحانه تا شام نخور،.

شام هم اول شب یه کوجولو بخور بعد اخر،شبم ی کوجولو بخور .حجم غڋاهاتو کم کن 

فاصله بین صبحانه تا شام داشته باش

2738

سلام صبح به خیر , همگی بفرمایید صبحانه آمادس به صرف حلیم !تازه آماده شده خاموش کردم دو سه ساعتی بخوابم بعد بقیه رو بیدار کنم بخوریم😍😋😍😋😍😋😍😋

مامان خانم مهندس و آقای دکتر هستم.عاشق خدا,طبیعت,موسیقی,شعر و ادبیات ام