2703
2553
عنوان

دلم میخواد ب طور وحشیانه غذا بخورم😐😭

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 38 پست
من شکمو پهلو دارم یکم ببین من اتقد میخورم یهو میبینی نصف پاشدم واس خودم غذا داغ میکنم میخورم یا بعد ...

همون دیگه تقصیر خودمونه 

ما ی فامیل داشتیم لاغر بود هی میگفت من زیاد میخورم ولی چاق نمیشم تقریبا طبقه بالامون بود و رفت و امد زیاد داشتیمیکم دقت کردم دیدم طرف اصلا تا از گشنگی دستاش نلرزه یاد غذا نمیوفته مثلا میگه گشنم نگاه میکنم از،حالتش میفهمم واقعا ساعتهاست هیچ چی نخورده من میشینه جوریکه من میگم الان حمله میکنه میبینم اندازه ی میان وعده و غذای سرپایی من خورد رفت کنار😐😐😐

گفت بیشتر بخورم اذیت میشه معده ام .خب اینا لاغر میمونن دیگه خواهر😭😭😭

من چی؟؟؟؟+

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش من میتونستم یه کم بیشتر از ظرفیتم غذا بخورم

دارم از لاغری میمیرم😑

اصلا گفتی پفک حالم بد شد

۴۷ کیلوام😑😑😑

مگر تو در مسیر نسیم ایستاده‌ای امشب/ که عطر زلف پریشان/ دوباره جانم را زِ دست باد/ به آغوش باده میراند؟
2720
همون دیگه تقصیر خودمونه  ما ی فامیل داشتیم لاغر بود هی میگفت من زیاد میخورم ولی چاق نمیشم تقری ...

اره ماها از اول عادت کردیم یکم احساس ضعف کردیم یچیزی بخوریم ولی اونا ب قول تو تا فشار شون نیوفته هیچی نمیخورن بعضیام ک کلا استعداد چاقی ندارن هر چی بخورن همون میمیونن

کاش من میتونستم یه کم بیشتر از ظرفیتم غذا بخورم دارم از لاغری میمیرم😑 اصلا گفتی پفک حالم بد شد ۴ ...

وای وای تو میتونی ی عالمه بخوری😃😃😃😃😃

2714
وای وای تو میتونی ی عالمه بخوری😃😃😃😃😃

نمیتونم دیگه 

خیلی کولاک کنم دو کفگیر برنج میخورم تا چند ساعت بعدش سیرم

از شیرینیجات متنفرم😑 از بستنی خوشم نمیاد

پفک و چیپس نهایتا سالی چندبار بخورم اصلا میلم نمیکشه

تا دلت بخواد ترشی میخورم که همون بیشتر باعث لاغریم میشه 😑

مگر تو در مسیر نسیم ایستاده‌ای امشب/ که عطر زلف پریشان/ دوباره جانم را زِ دست باد/ به آغوش باده میراند؟
نمیتونم دیگه  خیلی کولاک کنم دو کفگیر برنج میخورم تا چند ساعت بعدش سیرم از شیرینیجات متنفرم😑 ...

اینکه از،شیرینیجات متنفری عامل لاغریته

بیین برو بره خودت خوراکی بخر غذاهای خوشمزه درست کن بخور عشق کن 

معده‌‌م ناز میکنه از هیچی خوشش نمیاد ظرفیتم نداره

بی جنبه‌ی خاک برسر (معدمو میگم😬)

اینکه از،شیرینیجات متنفری عامل لاغریته

هعی خواهر

دقیقا ۶ ساله که وزنم بین ۴۷ تا ۵۰ نوسان داره

نه بیشتر میشه نه کمتر

رژیم و دارو گیاهی و اینارم خیلی امتحان کردم...فایده نداره..مشکل از خوردنمه

قدم ۱۶۵😑 تصور کن چه نی قلیونیم😂

بیا معدتو بده ب من دوستم 😅

قربون دستت بیا بکن ببر😂

راستی بگم رفلاکسم داره ها بعدا پشیمون نشی...جنس فروخته شده پس گرفته نمی شود 😂

هعی خواهر دقیقا ۶ ساله که وزنم بین ۴۷ تا ۵۰ نوسان داره نه بیشتر میشه نه کمتر رژیم و دارو گیاهی و ...

عوضش سالمی 

هرکی کم بخوره بدنش سالم میمونه مریض نمیشه

2706