2733
2734

سلام 

تا حالا دعوا نداشتم تو اینستا ولی یکی ک همسرش تقریبا پزشکه دیدم چطوره با غرور با همه صحبت کرده دلم گرررفت خیلی دلم گرفت حتی با کسی ک خودم میشناسمش و شوهرش پاکبان هست توهین کرده(طرف بلاگره و بسیار انسان ) 

وزن اولیه:۸۰ روز شروع دوره اول ۹۹/۵/۲۹ روز پایین دوره اول:۹۹/۷/۷.   وزن فعلی :۷۸.    وزن فعلی ۷۴
ابدا  حتی خود شخص هم پزشک باشه افتخار نیست

میشناسی اینی ک گفتم؟؟؟

وزن اولیه:۸۰ روز شروع دوره اول ۹۹/۵/۲۹ روز پایین دوره اول:۹۹/۷/۷.   وزن فعلی :۷۸.    وزن فعلی ۷۴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هه

ببین عزیزم پزشک بودن ی شغل هست مثل مهندس بودن مثل وکیل بودن و .. سطح درامدا فرق داره

بعد شوهرش چ ربطی ب خودش داره از فضل پدر مرا چ حاصل

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 

هیچ افتخار نیس مگه خودتم کسی باشی یا از جهت خاصی مث اخلاقی پولی قیافه ای (دوتای اخر واسه ظاهربینا) تو رو انتخاب کرده باشه

ولی کسی که به شوهر دکترش افتخار کنه پز بده معلومه عقده ایه حتی اگه خودش چیزی داشته باشه

کسی هم که ب بقیه بابت این افتخار پوچش توهین کنه ببخشید توی کله ش بجای مغز پهنه گاوه(ببخشید البته)

🌸میشه برای نی نی دار شدن من هم یه صلوات بفرستی؟❤🌸رب لا تذرنی فرداً و انتَ خیر الوارثین❤💖
هه ببین عزیزم پزشک بودن ی شغل هست مثل مهندس بودن مثل وکیل بودن و .. سطح درامدا فرق داره بعد ...

منم همین فکرو میکنم ولی واقعا طرز حرف زدنش بد بود خیلی حالم بد شد

2738

چرا مهم نباشه پزشک. ۶ سال و نیم تو رشته مهندسی درس خوندم و بیکارم یک پزشک عمومی ۷ سال می خونه در بدترین شرایط کاری حداقل ده میلیون حقوقشه

باور مکن که عاشق صادق خطا کند....
خب وقتی خودمون پزشکو بردیم بالا و تا میگن پزشکه تا زمین خم میشیم حق دارن ب خودشون بنازند و فکر کنن ...

والا یبار رفتم دکتر کودکان یه دکتر دیه اومده بود با بچه ش منشی گفت میشه اقای دکتر قبل شما برن(نوبت من اولین نفر بود )اجازه دادم چون اون دکتر پای دخترم عمل کرد و با مهربونی تمام و احترام تمام و خیلی ادم خوبی بود هم‌خودش هم منشیش 

تو جامعه الان من پول نداشته باشی هیچ ارزش و حایگاهی نداری هر چی می خوای بچسب به دعا و نماز تفم کف دستت نمیذارن. پزشکا پول دارند شما پزشک بیکار دیدید سر ازدواج با پزشکا دعواست چون پول پارو می کنن 

باور مکن که عاشق صادق خطا کند....
چرا مهم نباشه پزشک. ۶ سال و نیم تو رشته مهندسی درس خوندم و بیکارم یک پزشک عمومی ۷ سال می خونه در بدت ...

ولی بازم فک نمیکنم همسرش اجازه داشته باشه اون طور مغرورانه حرف بزنه با دیگران (خود پزشک ن همسرش )

شوهر من خلبان هست

از هر لحاط اخلاق چهره سطح برخورد بالاس ولی من هرگز نه بخاطرش فخز فروشی کردم نه واسم مهمه

اون ذات خوبه که مهم هست انساتیت هست که مهم هست

نه مول نه شغل نمیتونه باعث بشه به کسی احترام بزارم یا فخر بفروشم

2706