2733
2734
عنوان

انصراف از دانشگاه پردیس

711 بازدید | 14 پست

سلام من ارشد پردیس علوم پایه  قبول شدم دانشگاه علم و صنعت که خیلی پشیمونم نگم از دانشگاه میخوام انصراف بدم هیچ کس جواب نمیده حالا سوالم اینه میخوام انصراف بدم ولی جریمه نمیدم چون ندارم میتونم سال بعد دانشگاه آزاد گروه پزشکی کنکور بدم واگر قبول بشم مشکلی برام تو آزاد پیش نمیاد ؟؟؟؟ خواهش می کنم یکی جواب سوال من و بده 

من پارسال ارشد هوش مصنوعی قبول شدم پردیس دانشگاه شیراز 

اما شک داشتم برم ی وقت تو رشتش نمونم بهم گفتن اگر ثبت نام کردی خواستی انصراف بدی باید شهریه تمام ترم هارو بدی ! آش نخورده دهن سوخته 

دیکه نرفتم 

و اینکه شما مشکلی نداری آزاد ثبت نام کنین امتحان بدین اصلا بزاتون مشکلی پیش نمیاد خیالتون راحت 

هرچه دارم از خداست، پشت پناهم خداست! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم دانشگاه پردیس مثل روزانه نیست اگر انصراف بدی نتونی دیگه کنکور سال بعد یا مثلا تکمیل ظرفیت دانشگاه دیگه نتونی ثبت نام کنی ، نگرانی اصلا نداشته باش انصرافت بده سال دیکه کنکور شرکت کن 

2728
عزیزم دانشگاه پردیس مثل روزانه نیست اگر انصراف بدی نتونی دیگه کنکور سال بعد یا مثلا تکمیل ظرفیت دانش ...

وقتی تسویه نکنه چجوری مدرک لیسانسشو بدن که بره ازاد شرکت کنه؟

وقتی تسویه نکنه چجوری مدرک لیسانسشو بدن که بره ازاد شرکت کنه؟

خوب منم گفتم دیگه تو کامنت اولم باید انصراف بده و هزینه ترم های باقی مونده بده 

خوب منم گفتم دیگه تو کامنت اولم باید انصراف بده و هزینه ترم های باقی مونده بده 

این بنده خدا مشکلش همینه که نمیتونه شهریهدهارو بده

۳۰ تومن حداقل میشه

منم مدیربت پردیس دانشگاه تهران قبول شدم همین که دیدم ترمی ۸، ۹ تومنه پشیمون شدم وای بر اینکه وسطاش پشیمون میشدم

این بنده خدا مشکلش همینه که نمیتونه شهریهدهارو بده ۳۰ تومن حداقل میشه منم مدیربت پردیس دانشگ ...

مثل خودم عزیزم من رشتم نرم افزار بود ، ارشد هوش مصنوعی آوردم شک داشنم خیلی این رشته برم یا نه دیگه مشاور رفتم تصمیم گرفتم نرم چون اگر میرفتم وسطش جا میزدم دیگه وای به حالم 

2738

جریمه که باید بدی البته باز بستگی به قانون دانشگات داره 

ولی تا اونجایی که میدونم منع کنکور و عقب افتادن تا یکسال برای دانشگاه دولتیه نه آزاد و پردیس بنابراین به احتمال ۹۹ درصد منع کنکور نمی شی 

من پارسال ارشد هوش مصنوعی قبول شدم پردیس دانشگاه شیراز  اما شک داشتم برم ی وقت تو رشتش نمونم ب ...

خدا خیرت بده الهی هرچی از خدا میخوای بهت بده 

من اولش تو این دانشگاه ذوق زیادی داشتم ولی نگم از استادا یکی از دانشجواهای قدیمی علم و صنعت هم بهم گفت اینجا استادا میندازن ومن اشتباه کردم اومدم پردیس چون مشروط می کنن تا دوسال دیگه پیرت می کنن کلی هم ازت پول میگیرن این شد انصراف بدم 

این بنده خدا مشکلش همینه که نمیتونه شهریهدهارو بده ۳۰ تومن حداقل میشه منم مدیربت پردیس دانشگ ...

یعنی سی مبلیون جریمه باید داد تا انصراف زد ؟ من مدرکی به دانشگاه ندادم اصلا که بخوام بگیرم 

منظورم اینه به من گفتن فرم انصراف و پر کنم بفرستم واسه دانشگاه ولی دیگه پول نمی خوام بدم آیا کنکور آزاد سال بعد قبول شدم مشکلی تو ثبت نامم پیش نمیاد ؟؟؟

خدا خیرت بده الهی هرچی از خدا میخوای بهت بده  من اولش تو این دانشگاه ذوق زیادی داشتم ولی نگم ا ...

عزیزم یه تجربه ای که خودم تو طول این چندسال دارم درس خوندم و با معدل خوب کارشناسیم گرفتم ، هیچ وقت هیچ وقت به حرف کسی نرو ، یکی میگه نه این خوب نیست نه فلان استاد میندازه ، عزیرم اونا به تجربه خودشون و بستگی به اون آدمی که هستن باهاشون رفتار شده میگن قرار نیست همه اون تجربه که اون داشته رو داشته باشن مثلا بگیم زندگی خانم x بهترین زندگی باید قطعا منم همچین شوهری میکنم تا زندگی منم آنقدر خوب باشه ، نه عزیزم آدم ها زندگیشون قصشون تجربه هاشون همه و همه باهم کلی فرق میکنه هیچ آدمی نیست با آدم دیگه همه زندگیش مثل هم باشه ! 

من دوره کاردانی دولتی بودم و کارشناسیم غیر انتفاعی  ، واسه تحصیل تو دانشکاه کاردانیم آنقدر از این دانشگاه بد گفتن وقتی وارد شدم اونقدر هم بد نبود اساتید عالی خوب من ی درس پایین ۱۷ نداشتم از همه چیزم عالی راضی بودم معدل کارشناسیم شد ۱۹.۷۵ ، بعد دانشجوهای جدید الوزود میومدن پیش من راهنماییشون میکردم چکار کنین چکار نکنین آنقدر این بنده خدا ها رو ی مشت تنبل بی عرضه که درسی نمیخونن انتظار بیست هم دارن ترسونده بودن که خدا میدونست ! ی مثالی هست به اندازه همون پولی که میدی آش میخوری هیچ چیز تو این دنیا بی بها نبست نمره خوب میخوای باید تلاش کنی میخوای مشروط بشی تلاش نکن ! 

2706