2726
عنوان

پسرم پاش شددددید سوخنه و یچیزی شبیه تاول کوچیک زده

| مشاهده متن کامل بحث + 214 بازدید | 48 پست
من سریع میشورمش و کلی چربش میکنم... فقط نمیتونم بازش بذارم تاوقتی سینه خیر میرفت یه پتووپلاستیک میذ ...

این همه مدفوع کردنش اصلا طبیعی نیس عزیزم بچتون اسهال گناه داره بخاطر اونه پاش میسوزه تا مدفوعش طبیعی نش همچنان میسوزه واس سوختگی پماد ماستلا بزن عالیه بهش پدی لاکت بده شکمش سفت بش و غذاهای شل نده دلم سوخت طفلی پدی لاکت جلوی اسهالو میگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
این همه مدفوع کردنش اصلا طبیعی نیس عزیزم بچتون اسهال گناه داره بخاطر اونه پاش میسوزه تا مدفوعش طبیعی ...

چشم گلم...این رونمیدونستم فردا صبح براش حتما میخرم...چطوری بایدبهش بدم پدی لاکت رو؟

چشم گلم...این رونمیدونستم فردا صبح براش حتما میخرم...چطوری بایدبهش بدم پدی لاکت رو؟

قطره هس سنشو تو دارو خانه بگی بهت میگن چقد بدی اصولا ۲ الی ۳ سی سی بهش کته با مرغ و سیب زمینی بده ابمیوه و سوپ و چیزای شل نده

ن دندوم باعث این حجم از اسهال نمیش

میشه بخاطر گرمی اسهالی بشه؟

زیر بغلش و اطرافش یه هفته هست دونه های ریز بیرون ریخته مرکز بهداشت میگفت یاازگرمیه یا از عرق سوزگی...البته گرماییع زود عرق میکنه...دیگ براش باکاسنی و پنبه شستم  و روش پماد زدم بهترشد...حالانمیدونم از گرمی بود یاعرق سوختگی...زیاد هم گرمش نمیگیرم 

میشه بخاطر گرمی اسهالی بشه؟ زیر بغلش و اطرافش یه هفته هست دونه های ریز بیرون ریخته مرکز بهداشت میگف ...

اسهالش احتمالا چیزی خورده ک بهش نساخته مثل پسته خامه ابمیوه ببین چی دادی بهش

دیشب توخواب دوبار جیش بزرگ کرد ...امشب هم الان جیش بزرگ کرد توخواب از درد زد زیرگریه....اونیدر زجه ز ...

بچه منم اینطوری بود هر چی میزنم  بعد از یه مدت بی اثر میشد تا اینکه رسیدم به وازلین...عاااالی بود ینی . حسااابی بزن روی مقعدش و دورش

چشم به راه...
2706