2737
2734
عنوان

فرد مورد علاقم منو به خونوادش معرفی نمیکنه بیاین راهکار بدین🤔😿

| مشاهده متن کامل بحث + 461 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میدونی عزیزم مادخترا یه دل رئوفی داریم که نگووووو ولی پسرا کلا همه چیشون فیلمه🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️حواستو ج ...

آخخخ که چقد دلم خونه به مامانم میگم همش سرکوفت میشنوم حتی رفته به یه فالگیر زنگ زده میگه طرف مادرش خیلی فتنه هس من خودم اصلا اعتقادی ندارم ولی از وقتی شنیده همش میگه کات کن

2731
2738
اره تلفنیه اکثرا

ببین تو یه دختر خیلی خوبو پاک  با خوانواده خوب و اصیل  فرض کن از ۱۵ سالگی یه عالمه خواستگار داره! میبینی اکثرا تو۲۰ سالگی هم ازدواج کرده

ولی من واقعا( چون اینجا راحت حرف میزنم میگم )هر کی منو میبینه فک میکنه هزار تا خوستگار خوب دارم ولی یه چنتا بودن دورا دور نه خیلی جدی که خوب نبودن اصلا مامانم میگه بختت رو بستن یه معلم داشتم میگف برین سوالات مربوط به خواستگاری رو از فلانی یعنی من بپرسین😂

امام صادق (ع): «من ترک التزویج مخافة الفقر فقد اساء الظن بالله عزوجل؛ ان الله عزوجل یقول: «إن یکونوا فقراء یغنهم الله من فضله؛

خـــــدایا… یادم بده آنقدر مشغول عیب‌های خودم باشم که عیب های دیگران را نبینم یادم بده اگر کسی را بد دیدم قضاوتش نکنم، درکش کنم… یادم بده بدی دیدم “ببخشم” ولی بدی نکنم! چرا که نمیدانم بخشیده میشوم یا نه… یادم بده اگر دلم شکست نفرین نکنم، دعا کنم، نتوانستم سکوت کنم… یادم بده اگر سخت بگیرم “سخت میبینم"… یادم بده به قضاوت کسی ننشینم چرا که در تاریکی همه شبیه هم هستیم…
ببین تو یه دختر خیلی خوبو پاک  با خوانواده خوب و اصیل  فرض کن از ۱۵ سالگی یه عالمه خواستگا ...

خدا از هرچیزی جفتشو افریده نگران نباش وقتش که برسه ازدواج میکنی 

اقا یه اعتراف شوهر سابق منم شیخ بود ینی از همون قبل ازدواج تا الان فقط خواستگار شیخ دارم😂😂بااینکه شهر مذهبی نیستم ولی گاهی حس میکنم نکنه تمام پسرای شهرم شیخن  😅😅نداااانم عاقبت اینجانب چی میشه ولی هرچی میشه انشالله به عاقبت بخیری باشه

2706